Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bambo Nature Maxi X-Plus (12-22 kg)

62,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem. Jednocześnie są delikatne i  przyjemne w dotyku. Pieluszki te sprawdzają się tak dobrze jak inne znane marki, a nie zawierają w swoim składzie potencjanie szkodliwych substancji takich jak perfumy lub wybielacze optyczne.


 Pieluszki Bambo Nature otrzymały oznakowanie "Nordycki Łabędź" (oznaczenie ekologiczne nadawane w państwach skandynawskich). Wymogi dla pieluch z tym oznakowaniem to m.in.:

- żadnych wybielaczy optycznych ani perfum,
- jak największy udział surowca odnawialnego,
- jak najmniejsza ilość odpadów produkcyjnych,
- żadnych płynów kosmetycznych.
 
Pieluszki Bambo Nature posiadają: ściągacze w talii, rzepy, oddychającą warstwę zewnętrzną i zabezpieczające krawędzie.
Materiał chłonący nie jest oparty na kwasie akrylowym (jak w tradycyjnych pieluszkach jednorazowych) ale na skrobi ziemniaczanej. Są tak samo chłonne jak wiodące pieluchy jednorazowe. 
 
Bamboo Nature to doskonała alternatywa jeżeli nie jesteś zdecydowana na pieluszki wielorazowe a jednocześnie pragniesz aby najbliżej Twojego dziecka były tylko składniki pochodzenia naturalnego. Są też dobrym uzupełnieniem pieluszek wielorazowych, kiedy pranie takich pieluszek jest utrudnione (np. podczas wyjazdów).

Rozmiar: 12-22 kg, ilość pieluszek: 46 szt.

Abena Polska sp. z o.o. została założona w roku 2005 przez duńską firmę ABENA Institutions Holding A/S. Od tego czasu ciągle się rozwija oraz  ma coraz większe znaczenie na polskim rynku wyrobów medycznych i w sektorze opieki.

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych  min. pieluszek dla dzieci, pieluchomajtek, podkładów higienicznych itp. W swoim szerokim asortymencie posiadamy również środki higieny osobistej , kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała.

Głównymi odbiorcami naszych produktów są domy pomocy społecznej, szpitale, apteki oraz osoby prywatne. Ze względu na szeroką gamę produktów każdy może znaleźć coś dla siebie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Dobre pieluszki już się do nich przekonałam chociaż mają taki trochę chemiczny zapach, nie wiem czemu. Za zapach odejmuje 1 punkt :P
napisał/a:
używamy ich prawie od roku i są świetne, wcześniej korzystaliśmy z mniejszych teraz z tych żadne inne pieluszki na rynku nie spełniają naszych oczekiwań w takim stopniu, również te reklamowane jako super chłonne etc. natomiast trzypak to miły ukłon w stronę naszej kieszeni - dziękujemy. tak więc pieluchy są chłonne - w niczym nie ustępują nieekologicznym, hypoalergiczne i delikatne, co dla nas jest ważne gdyż córcia ma bardzo wrażliwą skórę i byle drobiazg kończy się silnym podrażnieniem
napisał/a:
Zamówiłam z ciekawości jako że używamy Beamingów - bardzo fajna pieluszka, bardziej miekka niż beamingi, poza tym chłonna, nie przecieka, polecam !
Pokazuje 1-3 z 3 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię