Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bambo Nature Midi (5-10 kg)

68,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem. Jednocześnie są delikatne i  przyjemne w dotyku. Pieluszki te sprawdzają się tak dobrze jak inne znane marki, a nie zawierają w swoim składzie potencjanie szkodliwych substancji takich jak perfumy lub wybielacze optyczne.

 


Pieluszki Bambo Nature otrzymały oznakowanie "Nordycki Łabędź" (oznaczenie ekologiczne nadawane w państwach skandynawskich). Wymogi dla pieluch z tym oznakowaniem to m.in.:
- żadnych wybielaczy optycznych ani perfum,
- jak największy udział surowca odnawialnego,
- jak najmniejsza ilość odpadów produkcyjnych,
- żadnych płynów kosmetycznych.

Pieluszki Bambo Nature posiadają: ściągacze w talii, rzepy, oddychającą warstwę zewnętrzną i zabezpieczające krawędzie.
Materiał chłonący nie jest oparty na kwasie akrylowym (jak w tradycyjnych pieluszkach jednorazowych) ale na skrobi ziemniaczanej. Są tak samo chłonne jak wiodące pieluchy jednorazowe.

Bamboo Nature to doskonała alternatywa jeżeli nie jesteś zdecydowana na pieluszki wielorazowe a jednocześnie pragniesz aby najbliżej Twojego dziecka były tylko składniki pochodzenia naturalnego. Są też dobrym uzupełnieniem pieluszek wielorazowych, kiedy pranie takich pieluszek jest utrudnione (np. podczas wyjazdów).


Rozmiar: Midi (5-10 kg), ilość pieluszek: 56

Abena Polska sp. z o.o. została założona w roku 2005 przez duńską firmę ABENA Institutions Holding A/S. Od tego czasu ciągle się rozwija oraz  ma coraz większe znaczenie na polskim rynku wyrobów medycznych i w sektorze opieki.

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych  min. pieluszek dla dzieci, pieluchomajtek, podkładów higienicznych itp. W swoim szerokim asortymencie posiadamy również środki higieny osobistej , kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała.

Głównymi odbiorcami naszych produktów są domy pomocy społecznej, szpitale, apteki oraz osoby prywatne. Ze względu na szeroką gamę produktów każdy może znaleźć coś dla siebie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Sprawdzają się super, chłonne, nigdy mi nie przeciekły nawet w nocy. Polecam serdecznie chociaż minus za to, że nie są w 100% biodegradowalne i te opakowanie standardowy śmieć, no ale sama pieluszka zdrowa dla pupci i bardzo skuteczna!
napisał/a:
Bardzo fajne, sprawdzają się w 100%. Gorąco polecam.
napisał/a:
Pieluszki sprawdzają się bardzo dobrze. Ważne dla mnie jest to, że są zdrowe dla dziecka. Używamy ich na spacery i jeszcze nie było "przecieków".
napisał/a:
Jestem bardzo zadowolona z pieluszek i absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykonane bardzo solidnie, nie przemakają i to co jest dla mnie bardzo ważne, posiadają certyfikat ekologiczny, dzięki czemu jestem spokojna nie tylko o zdrowie dziecka, ale też o bezpieczeństwo dla środowiska. osobom z "grubszym" portfelem polecam nieco droższe, ale również niezawodne pieluszki Wiona, które są w 100% biodegradowalne.
Sz czerze polecam.
Joanna
Pokazuje 1-4 z 4 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię