Ocena klientow:
4 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bambusowa Piżamka z Żółwikiem

89,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Bambusowa piżamka z żółwikiem uraduje każde dziecko! Niezwykle miękka w dotyku i wygodna. wykonana z  włókien bambusa. Góra piżamki ma wykończenia w kolorze ciemno-niebieskim, pasujące do dołu piżamki. W pasie jest szersza, wygodna gumka, która nie bedzie uciskała dziecka. Piżamce dodają uroku orginalne aplikacje, które zostały naniesione na podstawie rysunków wykonanych przez dzieci. Od dzieci dla dzieci.


Bambus ma tą właściwość, że dopasowuje się do temperatury otoczenia i dziecka. Piżamka sprawia, że dziecku nie jest za gorąco w lato a z drugiej strony  nie jest za zimno w zimie. Bambus jest też niezwykle miękkim materiałem w dotyku. Znany z szybkiego, naturalnego wzrostu, bambus nie wymaga stymulacji chemikaliami i nawozami.


Materia

Chatterpants to firma rodzinna z Wielkiej Brytani z pasją do tworzenia ubranek, które rosną z dzieckiem oraz są wykonane np. z naturalnych włókien bambusa. Chatterpants stara się dbać o to, żeby proces produkcji ubranek był przyjazny dla środowiska poprzez minimalizowanie odpadów. Właściciele sklepu odwiedzają też fabrykę w któryej produkowane są ubranka, żeby upewnić się, że standardy pracy są odpowiednie: nie wykorzystywanie dzieci do pracy oraz sprawiedliwa zapłata za wykonaną pracę. Fabryka Chatterpants podlega miesięcznym audytom, żeby potwierdzić, że te warunki są spełnione. Firma nie produkuje ubranek z bawełny organicznej, ale ma w swojej kolekcji ubranka wykonane z włókien bambusa. Bambus jest znany z szybkiego, naturalnego wzrostu, który nie wymaga stymulacji chemikaliami i nawozami. Jest to jeden z najbardziej ekologicznie przyjaznych materiałów. Producent używa również tylko bezpiecznych barwników do farbowania ubranek (Oeko-Tex standard 100). Produkty, którym przyznano ten certyfikat, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach majacych negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in pestycydów, barwników alergizujących oraz metali cięzkich.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Na prawdę milutki, przyjemny materiał. Wygodna. Polecam.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię