Ocena klientow:
3 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bio D, Ekologiczny Płyn do Toalet

19,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Płyn do czyszczenia toalet Bio-D to skoncetrowany i łatwy w użyciu środek usuwający brud i kamień z powierzchni porcelanowych i emaliowanych.

Nie zawiera chloru, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Bezzapachowy. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

 

Składniki:
Acetic Acid, Aqua, Citric Acid, Coconut Oil derived Detergent, Corn Sugar Gum, Vegetable Glycerine, Lemongrass Oil


Pojemność: 1l

Specyfikacja produktu

Przeznaczenie: do łazienki
Zapach: inne
Bio-D to wiodąca na angielskim rynku marka hipoalergicznych, etycznie wytwarzanych oraz odpowiedzialnych za środowisko środków czystości.
 
Detergenty Bio-D mają minimalny wpływ na ekosystem, jeżeli jest to możliwe, wszystkie surowce są pochodzenia roślinnego i są uzyskiwane ze źródeł odnawialnych. Wszystkie surowce są wolne od genetycznie zmodyfikowanych składników, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego podlegają kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust BUAV i World Wildlife Foundation. Wszystkie butelki, pojemniki i opakowania zawierają optymalny poziom materiałów pochodzących z recyklingu i same podlegają recyklingowi.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Płyn bardzo dobrze czyści toaletę jednak jego intensywny octowy zapach jest dla mnie nie do zniesienia. "Octowy aromat" utrzymuje się długo w toalecie mimo intensywnego spłukiwania.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię