Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bio-D, Ekologiczny Proszek do Prania 1 kg

29,90 
Ilość
Dostawa 24h

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Nie tylko skóra Twojego maluszka potrzebuje właściwej ochrony, ale również jego ubranka. Wysoka temperatura, która zabija bakterie niszczy również strukturę tkaniny przez co bielizna pozbawiana jest kolorów, rozciąga się lub kurczy. Wszystko nie wygląda tak pięknie jak by się chciało! Można to zmienić w naturalny sposób! Bio-D, ekologiczny proszek do prania 1 kg jest uniwersalny, możesz w nim prać ubrania całej rodziny w pralce automatycznej lub ręcznie.

Dokładnie dopiera, a efektem są czyste i świeżo pachnące tkaniny! Ekologiczny proszek jest delikatny i bezpieczny dla skóry, dlatego poleca się go dla osób o szczególnie wrażliwej skórze. Proszek Bio-D nie zawiera fosforanów, substancji petrochemicznych, konserwantów, enzymów i sztucznych substancji zapachowych. Zdrowy sposób na pranie dla całej rodziny!

Jest to jeden z niewielu ekologicznych proszków, który zawiera bardzo małe ilości mydeł roślinnych, dzięki czemu można w nim prać nawet pieluszki wielorazowe, gdyż ich nie zatłuści i nie spowoduje, że pieluszki czy wkłady stracą chłonność i będą przeciekać.

Skład proszku Bio-D:

15-30% Zeolite, Soda Ash.

5-15% Sodium Metasilicate, Sodium Perborate, 

Poniżej 5% Anionic Surfactant, Vegetable Soap, Cellulose Colloids.

Stosowanie:

Pranie ręczne: Zawsze należy upewnić się, że proszek rozpuścił się całkowicie zanim zanurzymy ubranie.  Przed suszeniem należy wypłukać pranie w czystej wodzie.

Pranie ręczne (20-25 litrów)
Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Pralki automatyczne ładowane od przodu:

Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Inne pralki automatyczne
Miękka woda: 70ml, Twarda woda: 90ml, Bardzo twarda woda: 110ml
 

1 czubata łyżeczka = 15ml

Zawartość: 1 kg

Na stronie ekomaluch.pl znajdziesz całą gamę ekologicznych produktów do prania i płukania marki Bio-D. Przetestowaliśmy i polecamy!

Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

 

Specyfikacja produktu

Rodzaj: proszki do prania
Bio-D to wiodąca na angielskim rynku marka hipoalergicznych, etycznie wytwarzanych oraz odpowiedzialnych za środowisko środków czystości.
 
Detergenty Bio-D mają minimalny wpływ na ekosystem, jeżeli jest to możliwe, wszystkie surowce są pochodzenia roślinnego i są uzyskiwane ze źródeł odnawialnych. Wszystkie surowce są wolne od genetycznie zmodyfikowanych składników, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego podlegają kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust BUAV i World Wildlife Foundation. Wszystkie butelki, pojemniki i opakowania zawierają optymalny poziom materiałów pochodzących z recyklingu i same podlegają recyklingowi.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Proszek polecam. Pierze ok, ubrania są przyjemne w dotyku.
napisał/a:
fajny proszek bez zapachu, dobrze pierze, ubrania są miłe w dotyku i pachną czystością. Niestety nie wszystkie plamy udaje się usunąć, ale myślę, że niektórych żaden proszek nie jest w stanie usunąć z ubrań raczkującego brzdąca.
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię