Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Bumgenius, Wkład mikrofibrowy do Kieszonek

29,00 
Ilość
Dostawa 24h

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Wykonana z 3 warstw mięsistej mikrofibry, idealny wkład do pieluszek z kieszonką. Bardzo chłonny wkład idealnie pasuje do kieszonek Bumgeniusa ale może też być używany z innymi pieluszkami. Dodatkową zaletą tych wkładek jest stosunkowy szybki czas schnięcia.W przypadku kiedy pielucha jest używana dla noworodka lub niemowlaka istnieje możliwość zapięcia wkładu na zatrzask i przez to zmniejszenie długości wkładu. Pomaga to dopasować wkład do długości pieluszki.

Materiał: mikrofibra

 

Specyfikacja produktu

Materiał: mikrofibra
Rodzaj: do kieszonek

Pieluchy Bumgenius zaprojektowane zostały  w taki sposób, aby były wygodne, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Firma oferuje szeroką gamę wykorzystywanych materiałów, z których jest uszyta pielucha.  Pieluszki występują w różnych wzorach i kolorach. Dzięki pieluszkom firmy Bumgenius Twój maluch poczuje się niezwykle komfortowo!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Bardzo fajny i bardzo chłonny wkład. Schnie dłużej niż inne ale warto go mieć.
napisał/a:
bardzo chłonny wkład, z wygodną regulacją długości
napisał/a:
Świetny wkład Faktycznie potrafi sporo wchłonąć.
napisał/a:
Faktycznie, trochę jej zajmuje wyschnięcie. Po za tym - ok.
napisał/a:
Wkładka chłonna taka sama jak w zestawie Flip, ale jest jedna różnica - ta nie ma warstwy polarkowej z jednej strony. Poza tym tak samo chłonna, ale nie jest prawdą, że szybko schnie - 3 warstwy mikrofibry robią swoje!
Pokazuje 1-5 z 5 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię