Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Drewniana układanka klockowa - dziewczynka

73,50 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

 

Dziecko musi dopasować klocki do kołeczków i utworzyć całą postać dziewczynki. Ułożyć można 4 różne postaci dziewczynki: uczennica, dziewczynka w stroju hawajskim, w szlafroku. Zestaw zawiera podstawę z 2 kołeczkami, 6 drewnianych klocków sześciennych z czterema obrazkami.

Cechy produktu:
- uczy kolorów;
- puzzle pomagają w rozwoju zdolności manualnych;
- puzzle rozwijają zmysł koncentracji, cierpliwość, spostrzegawczość;
- zabawka drewniana, ekologiczna.

Rekomendowany wiek: 2-4 lat

 Francuska firma Janod produkuje zabawki od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku – od samego początku jej produkty były symbolem doskonałej jakości i niezwykłego wzornictwa. W ofercie firmy znaleźć można wspaniałe zabawki drewniane, zestawy edukacyjne, narzędzia plastyczne oraz kolorowe puzzle i gry.

Wszystkie zabawki Janod produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz surowych norm bezpieczeństwa. Francuski design urzeka żywymi barwami, nieszablonowym podejściem do wzornictwa oraz baśniową stylistyką. Dzięki temu zabawki tej marki nie tylko bawią, ale także wspierają poprawny rozwój każdego dziecka.

Dzięki produktom Janod można zapewnić swojemu dziecku niezwykłe zabawki, które pomogą poprawić koordynację ruchową, zdolności manualne, kreatywność i rozwijać ciekawość świata. Wiele z nich wspomaga naukę chodzenia, trening pamięci czy naukę logicznego myślenia. Drewniane zabawki staną się także powodem do nostalgicznych wspomnień własnych szczęśliwych lat dzieciństwa.

Drewno jest materiałem naturalnym, bezpiecznym i trwałym – nie bez powodu przeżywa teraz prawdziwy renesans. Rodzice zainteresowani są zabawkami drewnianymi z powodu ich ekologicznego charakteru, pięknego wyglądu i bardzo pozytywnego wpływu na kreatywność dzieci.

Francuskie zabawki Janod staną się pięknym prezentem dla każdego dziecka – ich doskonała jakość i piękne wykonanie sprawi, że niejeden rodzic z radością usiądzie do zabawy ze swoją pociechą. Powiększająca się z roku na rok oferta odpowiada potrzebom dzieci w praktycznie każdym wieku. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię