Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Dzienniczek dnia i nocy maluszka

35,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Dzienniczek dnia i nocy Maluszka - idealny prezent dla osób, którym urodziło się dziecko oraz niezastąpiny notatnik każdej mamy.

Rodzice prowadząc zapiski w Dzienniczku lepiej poznają rytm dnia i nocy dziecka oraz jego potrzeby. Szybko zaobserwują niepokojące objawy i odnotują je, a takie informacje przydadzą się podczas wizyty u lekarza.
 
Wypełnianie tabelek w Dzienniczku jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut dziennie.
 
Po latach będzie niezapomnianą pamiątką dla rodziców. Stworzony przez Brioko „by zapisać piękne chwile”.

Dodatkowo na kartkach wizyty u specjalisty mogą zapisać sobie pytania do niego, prowadzić zapiski podczas wizyty oraz odnotować postępy maluszka. Zachęcamy do prowadzenia zapisek i przygotowywania się rodziców do wizyty np. u lekarza. Ponieważ wizyta często trwa krótko jeżeli o czymś się zapomni trudno będzie to odtworzyć czy o tym powiedzieć lekarzowi. Jeżeli dziecko będzie chore, to na stronach tabelka choroby maluszka rodzice zapiszą diagnozę lekarza i dawkowanie leków.
 
Na stronie kolekcjonujemy pierwsze ząbki rodzice zaznaczą, który ząbek wyrósł i kiedy. A dzięki siatkom centyl owym będą mogli obserwować rozwój fizyczny dziecka.
 
Uzupełniony Dzienniczek zawiera wszystkie ważne informacje, które są zawsze pod ręką. A na pierwszych stronach rodzice i opiekunowie mają zawsze zapisane ważne numery telefonów do specjalistów dziecka. Dzienniczek starcza na 2 miesiące systematycznego uzupełniania. 
 
Po latach będzie niezapomnianą pamiątką dla rodziców. Stworzony przez Brioko „by zapisać piękne chwile”.


Dzienniczek występuje w dwóch wersjach okładek, środek jest w obu taki sam


Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Polecam! Już nie trzeba zapisywać dziennego harmonogramu maluszka w zeszycie. Notesik mały, zgrabny, ale bardzo przydatny.
napisał/a:
Notes bardzo ładny, estetyczny. Na pewno przyda sie w codziennym życiu z Maluszkiem i uporządkowaniu czynności dnia i nocy :)
Serdecznie polecam!
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię