Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Good Time

20,00  40,00  cena obniżona: promocja cenowa - Ubranka
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Getry mogą być używane do ocieplania nóżek oraz rączek. Ich wspaniałym atutem jest to, że będą służyły Twojemu dziecku od narodzin (pasują idealnie od 2-3 miesięcy) do 6 lat! U nas getry sprawdzają się na codzień szczególnie jako dodatkowe ocieplenie na nóżki, zakładane bezpośrednio na nogi lub śpioszki. Zazwyczaj nie ma dnia, kiedy nie używamy naszych getrów. Idealne również podczas nauki korzystania z nocnika. Ograniczają warstwy ubrań, które muszą być zdjęte zanim dziecko zdąży do upragnionego nocnika. Polecamy.Materiał: bawełna z małym dodatkiem lycry

Huggalugs, to jakość i doświadczenie w tworzeniu przepięknych getrów dla dzieci. Założycielem firmy jest Elizar (e-lee-zar), mama Audrey i Banjo z Australii. Elizar stworzyła pierwsze getry w 2006 roku czerpiąc swoją inspirację ze sposobu w jaki lubią ubierać się dzieci. Golem Elizar było stworzenie produktu, który jest kolorowy, żywy, oraz radosny.  

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Getry to świetna alternatywa dla znienawidzonych przeze mnie dziecięcych rajstopek. Stylowe, wygodne, zwłaszcza przy przewijaniu. No i bez skojarzeń z domem małego dziecka (nic nie poradzę, rajstopki wypchane pieluchą tak mi się kojarzą...).Warto mieć kilka par. Sprawdzają się też latem, wieczorami.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię