Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Gra Wieża kolorów

79,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

 Wieża z drewnianych klocków, trochę sprytu, wyobraźni i wprawy! Świetny pomysł na udaną zabawę z przyjaciółmi. 


 Spróbuj ułożyć wieżę z drewnianych klocków, z której jedną ręką trzeba po kolei wyciągać klocki jeden po drugim i układać je na szczycie. Musisz być bardzo ostrożny - wieża nie może się zawalić! Kto zburzy wieżę - przegrywa! Zaproś do zabawy przyjaciół - świetny pomysł na udaną imprezę! 


 ,Wymiary: ,7,5 x ,7,5 x ,33 cm. , Kolory ,mogą ,nieznacznie ,różnić się od prezentowanych na zdjęciach. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Idealna dla dzieci ,i dla dorosłych. Gra dla 1 i wielu ,osób.

Francuska firma Janod produkuje zabawki od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku – od samego początku jej produkty były symbolem doskonałej jakości i niezwykłego wzornictwa. W ofercie firmy znaleźć można wspaniałe zabawki drewniane, zestawy edukacyjne, narzędzia plastyczne oraz kolorowe puzzle i gry.

Wszystkie zabawki Janod produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz surowych norm bezpieczeństwa. Francuski design urzeka żywymi barwami, nieszablonowym podejściem do wzornictwa oraz baśniową stylistyką. Dzięki temu zabawki tej marki nie tylko bawią, ale także wspierają poprawny rozwój każdego dziecka.

Dzięki produktom Janod można zapewnić swojemu dziecku niezwykłe zabawki, które pomogą poprawić koordynację ruchową, zdolności manualne, kreatywność i rozwijać ciekawość świata. Wiele z nich wspomaga naukę chodzenia, trening pamięci czy naukę logicznego myślenia. Drewniane zabawki staną się także powodem do nostalgicznych wspomnień własnych szczęśliwych lat dzieciństwa.

Drewno jest materiałem naturalnym, bezpiecznym i trwałym – nie bez powodu przeżywa teraz prawdziwy renesans. Rodzice zainteresowani są zabawkami drewnianymi z powodu ich ekologicznego charakteru, pięknego wyglądu i bardzo pozytywnego wpływu na kreatywność dzieci.

Francuskie zabawki Janod staną się pięknym prezentem dla każdego dziecka – ich doskonała jakość i piękne wykonanie sprawi, że niejeden rodzic z radością usiądzie do zabawy ze swoją pociechą. Powiększająca się z roku na rok oferta odpowiada potrzebom dzieci w praktycznie każdym wieku. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Moje córy mają świetną zabawę. Pomysł z kostką i kolorami świetny!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię