Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Imse Vimse, Naturalne Mydło Odplamiające

29,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Mydełko idealne do usuwania plam z pieluszek lub otulaczy. Mydło jest bardzo skuteczne ale równocześnie dużo delikatniejsze od tradycyjnych odplamiaczy. Może być również używane do odplamiania dziecięcych ubranek. 

Skład: Olej kokosowy oraz naturalne wybielające ekstrakty z owoców cytrusowych.

Waga: 300g


Waga: 300 g, skład: olej kokosowy oraz naturalnie wybielające ekstraty z owoców cytrusowych

 

Specyfikacja produktu

Rodzaj: mydła do prania, odplamiacze

Chcemy tworzyć lepsza przyszłość dla dzieci na świecie

Imse Vimse powstało w 1988 roku w szwedzkim mieście Visby, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na początku była to mała firma, która wyrosła z bardzo konkretnej potrzeby, gdy na skutek noszenia pieluszek jednorazowych u mojej córki rozwinęła się egzema. Kiedy zaczęła nosić pieluszki wielorazowe, problem znikł.

 

Zapewniamy zdrowe produkty z materiału dla kobiet i dzieci

Od samego początku kładliśmy nacisk, by nasze produkty były przyjazne środowisku i dla zdrowiu. Naszym celem jest być najbardziej eco-przyjazną firmą przemysłową. Nasza oferta stale się rozwija. Testujemy, udoskonalamy nasze produkty, by jeszcze lepiej odpowiadały na potrzeby dzisiejszych rodzin. W ostatnich latach mocno się rozwinęliśmy i obecnie współpracujemy ze sprzedawcami i przedstawicielami w prawie 50 krajach. Staramy się, by nasze magazyny zawsze były pełne, dzięki czemu zyskaliśmy opinię szybkiego dostawcy.

 

Ścisłe normy dotyczące jakości i warunków pracy

Wytwarzamy i importujemy wysokiej jakości materiały z całego świata. Ze względu na środowisko zdecydowaliśmy się używać bawełny, która pochodzi z organicznych upraw, dzięki temu jesteśmy pewni jakości i czystości oferowanego produktu. Produkujemy w Europie, głównie w Estonii i na Łotwie. Narzucamy naszym dostawcom i producentom surowe normy oraz przeprowadzamy coroczne kontrole warunków pracy w ich fabrykach. Wymagamy też, by przestrzegali naszych standardów jakości, wymagań środowiskowych i warunków pracy. Naszym celem jest, by nasze produkty były zgodne ze standardami Oeko-Tex dla wyrobów włókienniczych, a marka Imse Vimse spełniała kryteria ISO.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Rewelacyjne mydelko do odplamiania. Odplamia nawet najbardziej uporczywe plany, jest swietne, ladnie pachnie i nie podraznia rak. Jestem mega zadowolona z tego odplamiacza!!
napisał/a:
Bardzo dobrze odplamia i jest delikatne dla skóry rąk!
napisał/a:
Fantastycznie odplamia, pieluszkowe plamki nawet bardzo uparte nie mają szans :D
napisał/a:
Świetnie daje sobie rade z pieluszkowymi plamkami
napisał/a:
Rewelacja - świetnie odplamia - nawet stare plamy z marchewki!
napisał/a:
Rewelacja, wystarczy potrzeć plamę (nawet zaschniętą) przed praniem i nie ma po nich śladu. Spiera idealnie plamy po kupach, ale także np. plamę po soku z buraków!
napisał/a:
Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję - polecam.
napisał/a:
Mydełko rewelacyjne, całkowicie usuwa plamy po kupkach. Polecam!
napisał/a:
Bardzo dobre do dopierania mlecznych kupek.
napisał/a:
rewelacja - daje radę większości plam i jest wydajne; używam do pieluch i ubranek córeczki (pomarańczowe plamy z marchewki...), nie niszczy materiału
Pokazuje 1-10 z 12 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię