Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Innowacyjne Spodnie dla Raczkujących Maluchów

79,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Innowacyjne spodnie dla raczkujących maluchów lub stawijących pierwsze kroki. Spodnie mają wsuwane miękkie wkładki, które chronią kolana dziecka przed twardymi powierzchniami. W razie potrzeb wkładki można wkładać lub wyjmować (kiedy np. dziecko nauczy się już chodzić). Spodnie są elastyczne i wygodne. W pasie dostępna jest regulacja szerokości poprzez guziczki (guziczek zapinany bliżej lub dalej w zależności od potrzeb dziecka).


Spodnie wykonane z miękkiego materiału denim, który był farbowany wg. Oeko-Tex standard 100. Standard ten gwarantuje, że do barwienia zostały użyte tylko bezpieczne substancje nie zawierające szkodliwych pestycydów, barwników alergizujących czy metali ciężkich.


Materia

Chatterpants to firma rodzinna z Wielkiej Brytani z pasją do tworzenia ubranek, które rosną z dzieckiem oraz są wykonane np. z naturalnych włókien bambusa. Chatterpants stara się dbać o to, żeby proces produkcji ubranek był przyjazny dla środowiska poprzez minimalizowanie odpadów. Właściciele sklepu odwiedzają też fabrykę w któryej produkowane są ubranka, żeby upewnić się, że standardy pracy są odpowiednie: nie wykorzystywanie dzieci do pracy oraz sprawiedliwa zapłata za wykonaną pracę. Fabryka Chatterpants podlega miesięcznym audytom, żeby potwierdzić, że te warunki są spełnione. Firma nie produkuje ubranek z bawełny organicznej, ale ma w swojej kolekcji ubranka wykonane z włókien bambusa. Bambus jest znany z szybkiego, naturalnego wzrostu, który nie wymaga stymulacji chemikaliami i nawozami. Jest to jeden z najbardziej ekologicznie przyjaznych materiałów. Producent używa również tylko bezpiecznych barwników do farbowania ubranek (Oeko-Tex standard 100). Produkty, którym przyznano ten certyfikat, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach majacych negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in pestycydów, barwników alergizujących oraz metali cięzkich.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię