Kontakt

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w centralnej lokalizacji Warszawie-Wola, ul Jana Szymczaka 1 lokal 1.

poniedziałek, wtorek, środę i piątek: 8:30-16:30

czwartek: 10:00-18:00

W naszym sklepie stacjonarnym znajdą Państwo duży wybór chust do noszenia dzieci, nosideł ergonomicznych oraz pieluszek wielorazowych. Mamy na miejscu dostępne lalki, na których można spróbować wiązania chusty - prosimy wcześniej o telefon. Można też wypożyczyć chustę do domu (opcja płatna). Dodatkowo dysponujemy dużym wyborem naturalnych kosmetyków, ekologicznych środków czystości, zabawek, książeczek oraz akcesoriów dla dzieci. 

 

Zapraszamy też do składania zamówień i odbiorów osobistych. W ten sposób mają Państwo pewność, że wybrany produkt na pewno będzie na miejscu. 

Nasz sklep będzie nieczynny: 

7 czerwca środa i 8 czerwca czwartek INWENTARYZACJA-tego dnia nie realizujemy też wysyłek

16 czerwca-piątek (czerwcówka)

 

SKLEP STACJONARNY

tel: 22 404 18 54

ul. Jana Szymczaka 1 lok. 1 (od strony parkingu dla mieszkańców, na rogu bloku)

01-227 Warszawa (Wola)

sklep@ekomaluch.pl

Sprawdź: KONTAKT lub DANE FIRMY

 

Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub sugestie dotyczące naszej oferty bądź też samej strony internetowej, skontaktuj się z nami. 

 

Kontakt z nami:

 

Zamówienia - sklep@ekomaluch.pl , tel: 22 404 18 54

Pytania dotyczące statusu zamówienia, numeru nadania przesyłki lub modyfikacji zamówienia prosimy kierować do Agnieszki. Chętnie odpowie na pytania związane z zamówieniem.

Porady - porady@ekomaluch.pl, tel: 22 404 18 54

Jeżeli zastanawiasz się, które pieluszki wybrać dla swojego dziecka, czujesz się zagubiona/y w gąszczu informacji, nie znajdujesz tej której potrzebujesz, czy po prostu chcesz zweryfikować swój wybór, skontaktuj się z Kasią.  Kasia jest mamą dwójki dzieci i chętnie odpowie na pytania korzystając ze swojego doświadczenia w pieluszkowaniu. 

Marketing i PR - marketing@ekomaluch.pl  

Zapytania dotyczące współpracy marketingowej lub PR prosimy kierować do Magdy. Oświadczamy, że jesteśmy małą firmą i współpracujemy raczej na zasadach PR lub barteru, czy wspólnej organizacji konkursów. 

Oferty: marketing@ekomaluch.pl

Jeżeli mają Państwo ciekawy ekologiczny produkt w swojej ofercie, prosimy o przesłanie szczegółowej oferty handlowej. Prosimy zwracać uwagę na specyfikę naszego sklepu. Specjalizujemy się w produktach ekologicznych, naturalnych i bezpiecznych dla dzieci, mam i domu. Jeżeli produkt nas zainteresuje, Magda skontaktuje się z Państwem.

 

 

ekoMaluch Magdalena Kalinowska
ul. Barszczewska 6/7
01-654 Warszawa
NIP 958-160-11-30
Regon 220741690

Konto Bankowe: BRE Bank S.A. WBE mBank

 
Firma ekoMaluch jest zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej 
(CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.