Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Książka dla rodziców. Pożegnanie z Pieluszkami

32,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Książka ta skierowana jest nie tylko do rodziców dwulatków, którzy najczęściej interesują się tym tematem. Jest również polecana jako lektura dla rodziców noworodka. Autorka przystępnie tłumaczy jak decyzja na temat sposobu pieluchowania niemowlęcia może ułatwić lub utrudnić dziecku ostateczne pożegnanie z pieluszkami.


Czytając „POŻEGNANIE Z PIELUSZKAMI” dowiesz się m.in.:

  • Kiedy i jak zacząć uczyć dziecko korzystania z toalety?
  • Jak rozpoznać kiedy dziecko chce siusiu?
  • Jak przeżyć noc bez mokrej piżamki?
  • Czy dieta dziecka ma wpływ na korzystanie z nocnika?
  • Jak uniknąć typowych błędów i uczynić naukę czystości łatwą i przyjemną?

 

Znajdziesz tutaj skuteczne rozwiązania typowych trudności jakich doświadczają dzieci i rodzice, a także ogromną liczbę pomysłowych wskazówek i sprawdzonych porad umożliwiających bezstresową naukę korzystania z nocnika.
„POŻEGNANIE Z PIELUSZKAMI” jest książką nie tylko ogromnie przydatną, ale też wyjątkowo przyjemną w odbiorze. Lekki styl autorki sprawia, że poradnik świetnie się czyta, a zawarte w nim wskazówki łatwo zapadają w pamięć. Z pewnością w tym bogactwie trafnych spostrzeżeń znajdziesz coś, co ułatwi Twojemu dziecku osiągnięcie pełnej samodzielności w korzystaniu z toalety.

",,Pożegnanie z pieluszkami, czyli jak łatwo i przyjemnie nauczyć dziecko korzystania z toalety",, ISBN 978-83-927142-0-0 Autor: Kinga Cherek Wydawnictwo: INFANO Liczba stron: 158 Oprawa: miękka  ,,

Infano Tetro

Jesteśmy rodzicami trzech pociech. Chcieliśmy wychowywać je zgodnie z naszymi przekonaniami według Naturalnej Higieny Niemowląt (NHN) i nosić je w chustach dostosowanych do naszego trybu życia. W gąszczu produktów dziecięcych dostępnych na rynku bez powodzenia próbowaliśmy znaleźć coś dla siebie.

tetro

W 2005 roku powstała nasza firma, produkująca chusty do noszenia dzieci (sklep internetowy: www.chusta.pl ). Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o różne typy chust.

Od 2007 roku pracowaliśmy nad nowym rodzajem pieluszek wielorazowych, wspierających wychowanie bezpieluchowe (NHN). Po ponad dwóch latach testów i ulepszeń, w 2009 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nasze pieluszki formowane. Od tego momentu wciąż rozszerzamy ofertę o nowe produkty ułatwiające wychowanie według NHN oraz noszenie dzieci.

Fundamentem powstania każdego z produktów Tetro są nasze osobiste doświadczenia. Udało nam się stworzyć produkty, które są idealnie dopasowane do potrzeb naszych dzieci.

Tetro...

... powstało z potrzeby sercaattachment parenting

Swoimi odkryciami dzielimy się z innymi rodzicami. Oferujemy produkty, których sami tak długo szukaliśmy oraz wsparcie, którego nam brakowało na początku naszej rodzicielskiej drogi.

... dla miłośników rodzicielstwa bliskości

Produkty Tetro zachwycą tych, którzy dbają o harmonijny rozwój swoich pociech w oparciu o naturalne rozwiązania. Pomożemy Wam także dbać o środowisko naturalne, które zostawiamy w spadku naszym dzieciom.

problemy
... to unikatowe rozwiązania codziennych problemów

Wszystkie produkty Tetro powstały w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby rodziców i mają za zadanie ułatwić im codzienną opiekę nad dziećmi.

... to skuteczne porady i wiedza sprawdzona w praktyceporady

Dbamy również o to, aby rodzice, korzystający z naszych produktów, nie mieli żadnych wątpliwości co do sposobu ich użytkowania. Wszystkie instrukcje użytkowania naszych wyrobów są dostępne za darmo online.

Przejrzyste filmy instruktażowe popularyzują prawidłowe sposoby noszenia dzieci w chustach. Szczegółowe poradniki wyjaśniają sposób i sens korzystania z wielorazowych pieluszek w procesie wychowania dziecka według założeń Naturalnej
Higieny Niemowląt.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Dużo ciekawych wskazówek, bardzo pomocna książeczka zarówno dla rodziców którzy chcą wychowywać dzieci bez pieluszek, jak i dla tych, którzy chcą bezstresowo odpieluchować swoją pociechę. Dzięki niej udało mi się odpieluchować 1,5 roczniaka.
napisał/a:
Bardzo fajny poradnik,lekki i przyjemny, w sam raz do poduszki.Polecam rodzicom którzy nie wiedzą jak się zabrać za naukę korzystania z nocnika.Książka zawiera dużo ciekawych i bardzo życiowych pomysłów .
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię