Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Naturalne Pieluszki Muślinowe (4 w zestawie)-100g

46,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Niedostępne aż do odwołania u producenta.

Pieluszki do składania wykonane z 100% bawełny organicznej. Są ekonomiczne i praktyczne, idealne dla dziecka. Mogą być także wykorzystane jako ściereczka do odbijania dziecka lub delikatne przykrycie. Pieluszki te są bardziej chłonne niż standardowe pieluszki tetrowe. Ponieważ wykonane zostały z bawełny organicznej, są bardziej przyjazne dla skóry dziecka (bawełna nie stykała się z pestycydami oraz innymi chemikaliami), również dla skóry alergicznej.

Dla noworodków polecamy mniejsze pieluszki o garmaturze 75 g

http://ekomaluch.pl/naturalne-pieluszki-muslinowe--4-w-zestawie---75-g,p1137,l1.html


Więcej pytań na temat pieluszek? Zajrzyj do poradnika:

http://ekomaluch.pl/praktycznyporadniknatematpieluchwielorazowych,76,l1.html


Garmatura: 100 g, opakowanie: 4 sztuki, rozmiar 90x90

Chcemy tworzyć lepsza przyszłość dla dzieci na świecie

Imse Vimse powstało w 1988 roku w szwedzkim mieście Visby, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na początku była to mała firma, która wyrosła z bardzo konkretnej potrzeby, gdy na skutek noszenia pieluszek jednorazowych u mojej córki rozwinęła się egzema. Kiedy zaczęła nosić pieluszki wielorazowe, problem znikł.

 

Zapewniamy zdrowe produkty z materiału dla kobiet i dzieci

Od samego początku kładliśmy nacisk, by nasze produkty były przyjazne środowisku i dla zdrowiu. Naszym celem jest być najbardziej eco-przyjazną firmą przemysłową. Nasza oferta stale się rozwija. Testujemy, udoskonalamy nasze produkty, by jeszcze lepiej odpowiadały na potrzeby dzisiejszych rodzin. W ostatnich latach mocno się rozwinęliśmy i obecnie współpracujemy ze sprzedawcami i przedstawicielami w prawie 50 krajach. Staramy się, by nasze magazyny zawsze były pełne, dzięki czemu zyskaliśmy opinię szybkiego dostawcy.

 

Ścisłe normy dotyczące jakości i warunków pracy

Wytwarzamy i importujemy wysokiej jakości materiały z całego świata. Ze względu na środowisko zdecydowaliśmy się używać bawełny, która pochodzi z organicznych upraw, dzięki temu jesteśmy pewni jakości i czystości oferowanego produktu. Produkujemy w Europie, głównie w Estonii i na Łotwie. Narzucamy naszym dostawcom i producentom surowe normy oraz przeprowadzamy coroczne kontrole warunków pracy w ich fabrykach. Wymagamy też, by przestrzegali naszych standardów jakości, wymagań środowiskowych i warunków pracy. Naszym celem jest, by nasze produkty były zgodne ze standardami Oeko-Tex dla wyrobów włókienniczych, a marka Imse Vimse spełniała kryteria ISO.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
pieluszki skladane,z powodzeniem mozna stosowac do dowolnego otulacza! sa bardzo miekkie i delikatniejsze niz tetrowki, sa bardzo praktyczne i szybko schna! jestem bardzo zadowolona i polecam jako dodatkowe wklady do otulaczy!
napisał/a:
Wspaniale pieluchy! Sa bardzo duze i mieciutkie. Polecam!
napisał/a:
Fantastyczne pieluszki, mięciutkie, duże, łatwo się piorą i suszą w suszarce :)
Pokazuje 1-3 z 3 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię