Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Piccalilly, Bluzka z Kapturem w Paski 6-12 m-cy

17,50  34,99  cena obniżona: promocja cenowa - Ubranka
Ilość
Dostawa 24h

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Pasiasta bluza z kapturem – dla zakapturzonych chłopców. Bluzy z kapturem są lubiane przez dzieci i ich rodziców. Kaptur to dodatkowa warstwa materiału, która ochroni ciało dziecka, zarówno będąc na plecach jak i na głowie. Niezależnie od położenia kaptura pasiasta bluza jest warta uwagi i zakupu.

 

Została uszyta z delikatnej, certyfikowanej, organicznej bawełny, która jest pozbawiona alergenów. Kłębki wełny wyrosły na biologicznie czystej plantacji w Indiach, na której nie używano chemicznych oprysków jak i nawozów sztucznych. Efekt końcowy, włókna bawełny, to przykład najwyższej jakości naturalnego produktu, równie naturalnego co skóra dziecka. Maluszek, który nosi ubranka z bawełny organicznej, nie pozna czym jest podrażnienie delikatnej skóry. Rodzice mogą być zadowoleni – skóra dziecka jest w bezpiecznych, bawełnianych rękach.

 

Bluza, prócz bezpiecznego materiału, ma również bezpieczne wykończenia – zatrzaski nie posiadają niklu, który jest bardzo popularnym alergenem. Poza tym farba użyta do naniesienia pasiastego nadruku nie jest toksyczna, ani szkodliwa dla środowiska. Warte uwagi jest również wykończenie kaptura, którego kolor lamówki jest stworzony przez naturę – bawełna jest naturalnie brązowa. Jak widać, trudno znaleźć wady w pasiastej bluzie. Jest ona moda, wygodna i zdrowa.


Materia

Piccalilly to firma, która z pełną odpowiedzialnością podchodzi do swojej misji, jaką jest tworzenie ekologicznych i trwałych ubrań. Przedkładając jakość i bezpieczeństwo ubranek ponad masową produkcję, wychodzi z ofertą nowoczesnych, stylowych i ekologicznych ubrań, które zniosą nawet najbardziej rozbrykanych maluchów. Ubrania są szyte z certyfikowanej bawełny, wolnej od GMO, a cały proces ich produkcji ma niewielki wpływ na środowisko. Firma przestrzega również zasad fair trade, wpierając małe społeczności lokalne oraz ekologicznych partnerów handlowych. Warto wspomnieć choćby o etycznych praktykach firmy, która z pełnym zrozumieniem podchodzi do małych producentów bawełny w Indiach, oraz wpieranie edukacji dziewczynki z Bali po zamachach bombowych w 2002 roku.

Jak widać, Piccalilly jest etyczną firmą do ostatniej, bawełnianej nitki w produkowanym ubranku, które jest równie modne, co ekologiczne. Piękne wzornictwo, szlachetna, organiczna bawełna oraz wytrzymałość – więcej rekomendacji nam nie trzeba.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię