Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Piccalilly, Body Roztańczone Motylki 3-6 m-cy

19,50  39,00  cena obniżona: promocja cenowa - Ubranka
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Oto motylkowe body, dzięki któremu  dziecko już od pierwszych dni życia będzie miało kontakt z czystą naturą, bez pestycydów. Na certyfikowanej bawełnie organicznej przysiadły motylki, kwiatki, gwiazdki oraz listki paproci, tworząc delikatną, kolorową mozaikę na ubranku.

 

Oto motylkowe body, dzięki któremu  dziecko już od pierwszych dni życia będzie miało kontakt z czystą naturą, bez pestycydów. Na certyfikowanej bawełnie organicznej przysiadły motylki, kwiatki, gwiazdki oraz listki paproci, tworząc delikatną, kolorową mozaikę na ubranku. Body jest miękkie i delikatne w dotyku, nie podrażnia i nie uczula delikatnej skóry dziecka. Wyjątkowe właściwości tkaniny zawdzięcza biologicznie czystej bawełnie. Wyrosła ona na certyfikowanej plantacji (fair trade) w Indiach bez udziału chemii i pestycydów. Miękkie kłęby bawełny zamieniły się później w pachnącą tkaninę, naniesiono na nią nieszkodliwy dla skóry barwnik, by ostatecznie przybrać kształt dziecięcego body. Warto wspomnieć, że wszystkie ubranka Piccalilly mają zapięcia, które nie zawierają niklu – najbardziej powszechnego czynnika wywołującego alergie.

 

Skóra dziecka przyjmie motylkowe body jak swoją drugą skórę. Body jest wygodne, nieuciskające, mięciutkie, a wzór estetyczny i rozkosznie dziecięcy. Jest to dobra propozycja na prezent dla nowo narodzonego maluszka.


Materia

Piccalilly to firma, która z pełną odpowiedzialnością podchodzi do swojej misji, jaką jest tworzenie ekologicznych i trwałych ubrań. Przedkładając jakość i bezpieczeństwo ubranek ponad masową produkcję, wychodzi z ofertą nowoczesnych, stylowych i ekologicznych ubrań, które zniosą nawet najbardziej rozbrykanych maluchów. Ubrania są szyte z certyfikowanej bawełny, wolnej od GMO, a cały proces ich produkcji ma niewielki wpływ na środowisko. Firma przestrzega również zasad fair trade, wpierając małe społeczności lokalne oraz ekologicznych partnerów handlowych. Warto wspomnieć choćby o etycznych praktykach firmy, która z pełnym zrozumieniem podchodzi do małych producentów bawełny w Indiach, oraz wpieranie edukacji dziewczynki z Bali po zamachach bombowych w 2002 roku.

Jak widać, Piccalilly jest etyczną firmą do ostatniej, bawełnianej nitki w produkowanym ubranku, które jest równie modne, co ekologiczne. Piękne wzornictwo, szlachetna, organiczna bawełna oraz wytrzymałość – więcej rekomendacji nam nie trzeba.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię