Ocena klientow:
4 na 5 DODAJ OPINIĘ

Pieluchy Cushie Tushies Couture All-In-One One Size Birth to Potty

92,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

 Piękne, nasycone kolory, śmieszne wzorki i bardzo, bardzo, bardzo delikatny materiał, co więcej świetnie chłonący! To są właśnie nieocenione pieluchy Cushie Tushies Couture. Jeden rozmiar od narodzin do nocniczka. Zapinane na napki, wystarczy zawinąć z przodu, aby dopasować do pupy noworodka. 


Cushie Tushies Couture All-In-One One Size Birth to Potty posiada jedną dużą wkładkę wykonaną z dwóch warstw bambusa, ukrytą warstwę wodoodporną PUL na całej długości, a z zewnątrz zwieńczona jest polarkiem (microfleece) i przypinana z przodu na napki. Jest również wyposażona w jedną oddzielną mini-wkładkę, ponownie wykonaną z dwóch warstw bambusa bawełny i zwieńczoną polarkiem, idealną na noc. Taka konstrukcja powoduje że dziecko ma suchą warstwę polarku przy pupie. 
W sumie Cushie Tushies Couture ma sześć warstw bambusa - osiem jeśli złożymy dużą wkładkę na pół - co czyni pieluszkę wyjątkowo chłonną! Plus, wodoodporna warstwa PUL sprawia, że pieluszka jest naprawdę szczelna i niezawodna.

 

 

 

Dude Working Wonders


 ,,Wnętrze pieluszki oraz wkładki są białe. ,, Nie wymaga otulacza. ,, Instrukcja prania: ,, Prać maksymalnie na 60st, nie wybielać. Aby rezultaty prania były lepsze należy używać prania wstępnego lub intensywniejszego cyklu prania, nie na

 Jak każda mama w ciąży, Michelle Fowler chciała zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Odnalazła i przeanalizowała wszystkie dostępne sposoby dbania o pupę swojego dziecka. Uznała, że idealne są nowoczesne pieluchy materiałowe. Inspiracją do stworzenia własnych pieluch Cushie Tushies były narodziny jej pierwszego synka w 2005 roku:

„Chciałam połączenia korzyści, jakie daje naturalna tradycyjna pielucha z łatwością użytkowania pieluch jednorazowych – szukałam „wszystkiego w jednym”, co byłoby łatwe w użyciu, dobrze chłonące i miało śmieszne, promienne kolory. Z moim okrojonym budżetem nie miałam zbyt dużego wyboru, dlatego stworzyłam swoje własne pieluchy!”

Bardzo szybko Shell zaczęła tworzy pieluchy dla przyjaciół i nie tylko, a dzięki opiniom i uwagom, jakie zawsze chętnie gromadziła, pieluchy Cushie Tushie przekształciły się w popularne „Wszystko w jednym” wielorazowe pieluchy, jakimi są teraz.

Zespół Cushie Tushies tworzą obecnie dwie mamy: Shell i Catherine Langman. Obie panie próbują dzielić swój czas między dzieci i firmę, starając się spędzać jak najwięcej czasu w domu, jednocześnie rozwijając swoje biznesowe zainteresowania. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Świetna pielucha,jeszcze nie zyskała 100% chłonności ale póki co się sprawdza. Polecam !
napisał/a:
Testowałam pieluchę po raz pierwszy bez dodatkowych wkładek i na 7-miesięcznym dziecku wytrzymała 4 godziny, to bardzo długo! Kolory London Mod Squad są cudne, minky na zewnątrz super miękki i przyjemny. Boję się że z dodatkowymi wkładami czy nawet jedną byłaby bardzo pękata (jeszcze nie zakładałam). W sumie jak za tak chłonną pieluchę plus dwa wkłady które można wykorzystać choćby z dowolnym otulaczem cena nie jest aż tak ogromna.
AIO jest bardzo wygodna w użytkowaniu ale niestety schnie dłużej niż inne pieluchy.
napisał/a:
Plus za fajne kolory.

Niestety pieluszka po godzinie jest mokra, a synek ma dopiero 6 m-cy. Do tego jest mała regulacja w pasie. Zakładam synkowi w możliwie największej kombinacji, więc nie wiem, jak będzie dalej.
Pokazuje 1-3 z 3 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię