Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Plan Toys, Drewniane Warzywa i Owoce 3+

0,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Każdy rodzic chce, aby jego dzieci były jak najmądrzejsze i posiadły jak najwięcej umiejętności. W tym procesie ważne jest to, jakie zabawki dajemy im od pierwszych miesięcy jego życia. Warto zwracać uwagę, aby były kolorowe, wydawały dźwięki i rozwijały umiejętności, jakie powinny pojawiać się na określanym etapie życia.

 

My proponujemy dla dzieci powyżej 3.roku życia Plan Toys, Drewniane Warzywa i Owoce 3+. Zestaw drewnianych zabawek składający się z warzyw, które można kroić i z powrotem łączyć w całość za pomocą przymocowanych do nich rzepów. To fantastyczna zabawka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

 

Polecamy też inne drewniane zabawki marki Plan Toys dostępne w naszym sklepie.

 

Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

Specyfikacja produktu

Płeć: uniwersalne
Rodzaj: odgrywanie ról, rośliny i zwierzęta
Funkcja: edukacyjne
Materiał: drewniane
Wiek: 3-5 lat

Zielone Zabawki-Zielona Firma, to motto, które wybrała firma PlanToys. Plan Toys kieruje się zasadą trzech "R", promując ekologiczne wybory: Reduce=zmniejsz zużycie, Reuse=Użyj ponownie and Recycle=oddaj do recyklingu.  Firma ciągle szuka nowych metod, żeby być bardziej przyjazną dla środowiska. Zabawki Plan Toys zdobyły wiele nagród w Europie i Stanach Zjednoczonych za innowacyjność oraz jakość wykonania.  Plan Toys to firma z 28 latami tradycji w budowaniu zabawek, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i dzieci.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię