Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Plan Toys, Drewniany Bębenek dla Dzieci 1+

79,00 
Ilość
Dostawa 24h

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Niebagatelny wpływ na rozwój mózgu małego dziecka ma słuchanie muzyki. Muzyka stymuluje zmysły, ćwiczy pamięć, nie tylko tą słuchową i zachęca do aktywności, rozwijania zainteresowań i pasji. Już najmłodsze dzieci powinny być zachęcane do zabawy z prostymi instrumentami.


Specjalnie dla maluszków powstał Plan Toys, Drewniany Bębenek dla Dzieci 1+ o prostym kształcie, delikatnym i bezpiecznym. Bębenek w całości jest wykonany z ekologicznego drewna. Z instrumentu wydobywa się niezwykły i oryginalny dźwięk, zupełnie inny od tego z klasycznego bębenka z membraną. W zestawie jedna pałeczka. Zabawka dla dzieci od 12 miesiąca życia.


Wymiary produktu: 16,0 x 8,5 x 16,0 cm

Wymiary opakowania: 17,2 x 9,3 x 18,8 cm

 

Na stronie ekomaluch znajdziesz kilka rodzajów instrumentów dla dzieci.
 
 
Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

Specyfikacja produktu

Płeć: uniwersalne
Funkcja: muzyczne
Rodzaj: instrumenty
Materiał: drewniane
Wiek: 1-2 lat

Zielone Zabawki-Zielona Firma, to motto, które wybrała firma PlanToys. Plan Toys kieruje się zasadą trzech "R", promując ekologiczne wybory: Reduce=zmniejsz zużycie, Reuse=Użyj ponownie and Recycle=oddaj do recyklingu.  Firma ciągle szuka nowych metod, żeby być bardziej przyjazną dla środowiska. Zabawki Plan Toys zdobyły wiele nagród w Europie i Stanach Zjednoczonych za innowacyjność oraz jakość wykonania.  Plan Toys to firma z 28 latami tradycji w budowaniu zabawek, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i dzieci.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię