Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Samotnik

63,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

racza.
Na 33 polach należy rozłożyć 32 pionki. Zadanie polega na takim przemieszczaniu pionków, aby na końcu został tylko jeden.

Należy umieścić kulki w dołkach na planszy tak, aby środkowy dołek pozostał  pusty. Jeżeli tuż za pionkim jest wolne miejsce, wtedy inny pionek może go przeskoczyć. Po takim ruchu oba pionki mogą zostać usunięte z planszy. Nie wolno przeskakiwać pionkami po przekątnej. Celem gry jest usunięcie z planszy wszystkich pionków tak, aby pozostał tylko jeden.

Można wykonać tylko ruch jednego rodzaju. Pionek może przeskoczyć inny pionek w poziomie lub pionie i zająć puste miejsce za nim. Żaden inny ruch nie jest możliwy - ani przesuwanie na sąsiednie pola, ani bicie pionów po skosie, ani przeskakiwanie więcej niż jednego pionka w jednym skoku.

 


Zestaw zawiera:
- 32 drewniane kulki - pionki w materiałowym woreczku;
- drewnianą planszę do gry;


Gra zapakowana jest w kartonowe pudełko z ozdobnym obrazkiem.
Zabawka wykonana w Polsce.


Wiek: od 5 lat

W swoich zabawkach polska firma Bajo stara się wyeksponować naturalne właściwości drewna: niepowtarzalne usłojenie, zabarwienie i ciepło. W każdej zabawce zachowany jest przynajmniej jeden element zupełnie naturalny. Dzięki swoim walorom estetycznym i edukacyjnym produkty Bajo zdobyły uznanie także za granicą.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię