Ocena klientow:
5 na 5 DODAJ OPINIĘ

Wiona Midi (4-9 kg)

73,50 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Wiona to ekologiczna pieluszka z chłonną warstwą, do której użyto skrobi kukurydzianej, podlegającej w 100% biodegradacji. Pieluszka Wiona chroni więc zarówno skórę Waszego dziecka jak i środowisko. Można ją dorzucić do domowego kompostu! Substancje syntetyczne są zastąpione skrobią kukurydzianą. Klasyczne pieluszki jednorazowe podlegają w bardzo niewielkim stopniu biodegradacji. W pieluszkach Wiona substancje syntetyczne są zastąpione skrobią kukurydzianą niemodyfikowaną genetycznie.

Pieluszki Wiona zostały pierwotnie stworzone na potrzeby dzieci z dużymi problemami alergicznymi, często powtarzającymi się przy używaniu pieluszek jednorazowych klasycznych. Zostały one przetestowane przez niezależny instytut. Badania potwierdziły, że pieluszki są szczególnie odpowiednie do wrażliwej i alergicznej skóry.


Ekologiczne pieluszki Wiona

  • warstwa chłonna podlega szybkiej biodegradacji (skrobia kukurydziana)
  • użyta celuloza jest wybielana bez użycia chloru i otrzymana z lasów rosnących w ramach zrównoważonego rozwoju
  • zawiera wyciąg z drzewa herbacianego dla uniknięcia przykrych zapachów i działa antybakteryjnie
  •  oddychająca dzięki mikroperforacji
  •  bardzo chłonna, posiada zabezpieczenia przeciwko przeciekaniu
  • zapobiega kontaktowi skóry z wilgocią
  •  bardzo delikatna dla skóry , również alergiczne
  •  łatwa w użyciu

Praktyczne opakowanie z makulatury

Pieluszki Wiona są sprzedawane w pudełkach zrobionych w 90% zmakulatury. W każdym pudełku znajdują się dwie szufladki, które pozwalają na łatwe i estetyczne przechowywanie pieluszek.

Pieluszki Wiona są praktyczne w użyciu dzięki systemowi elastycznych rzepów. Nieprzemakalna zewnętrzna warstwa pieluszek podlega mikrobiologicznej degradacji do 100% w ciągu kilku miesięcy. Nie zawiera substancji ropopochodnych. W pieluszce zastosowano system mikroperforacji, który pozwala krążyć powietrzu w pieluszce i oddychać skórze dziecka. Jednocześnie nie powoduje on przecieków. Ponadto kolorowe barwniki na przednim pasku pieluszki, tak jak barwniki na opakowaniu, są w 100% pochodzenia naturalnego. Celuloza pochodzi z lasów zarządzanych równoważonym rozwojem i nie jest wybielana chlorem. Część chłonna pieluszki to poduszeczka złożona z mieszanki celulozy i pochłaniacza (poliakrylan sodu). Do procesu wybielania stosuje się tlen, a nie chlor. Użycie chloru powoduje wydzielanie się substancji toksycznych, których ślady możemy odnaleźć później w pieluszce.

Pieluszki są testowane dermatologicznie.
Chłonna poduszeczka została dodatkowo nasączana wyciągiem z drzewa herbacianego (Tea Tree), który pochłania przykre zapachy i działa łagodząco na zaczerwienienia skóry powstające z powodu bakterii, fermentacji, wirusów czy grzybów. Skóra dziecka w takiej pieluszce wygląda lepiej i lepiej oddycha niż w klasycznej pieluszce jednorazowej. Warstwa, która dotyka skóry dziecka nie posiada substancji chemicznych.

Rozmiar Midi (4-9 kg), ilość w opakowaniu: 48 sztuk

Nadal istnieją one, pola i łąki, gdzie motyle tańczą w porannym słońcu. Miłość do  dzieci i do natury  zainspirowała producentów do opracowania marki Biowindel, która jest przyjazny dla środowiska i delikatna dla skóry dziecka.

Producenci pokazać, dlaczego wiona jako Biowindel jest wyraźnie lepszą alternatywą i uzupełnieniem produktów, co do pielęgnacji w ekologicznym zakresie. Pozwalając Twojemu dziecku poczuć wygodę wewnątrz i na zewnątrz! Teraz i w przyszłości.

wiona - ochrona środowiska, łagodny dla skóry.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Pieluszki są świetne! Sprawdziły nam się nawet na bardzo długie noce bez odparzeń!Są bardzo chłonne! Warte swojej ceny! Polecamy!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię