Ocena klientow:
4 na 5 DODAJ OPINIĘ

Wkładki Laktacyjne (Zestaw 3 Par Wkładek)

32,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Wkładki laktacyjne wykonanane z miękkiej organicznej bawełnianej flanelki. Są dużo przyjemniejsze w noszeniu i dotyku od jednorazowych wkładek. Ograniczają wyciekanie mleka matki na ubrania.

 

 

Pranie: Zaleca się wypłukanie wkładek w zimnej wodzie przed praniem - pozwala to rozpuścić zawarte w mleku proteiny. Prać w temperaturze 60-90°C.
 


Materiał: organiczna flanelka, opakowanie: 3 wkładki, rozmiar: średnica 12.5 cm

 

Chcemy tworzyć lepsza przyszłość dla dzieci na świecie

Imse Vimse powstało w 1988 roku w szwedzkim mieście Visby, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na początku była to mała firma, która wyrosła z bardzo konkretnej potrzeby, gdy na skutek noszenia pieluszek jednorazowych u mojej córki rozwinęła się egzema. Kiedy zaczęła nosić pieluszki wielorazowe, problem znikł.

 

Zapewniamy zdrowe produkty z materiału dla kobiet i dzieci

Od samego początku kładliśmy nacisk, by nasze produkty były przyjazne środowisku i dla zdrowiu. Naszym celem jest być najbardziej eco-przyjazną firmą przemysłową. Nasza oferta stale się rozwija. Testujemy, udoskonalamy nasze produkty, by jeszcze lepiej odpowiadały na potrzeby dzisiejszych rodzin. W ostatnich latach mocno się rozwinęliśmy i obecnie współpracujemy ze sprzedawcami i przedstawicielami w prawie 50 krajach. Staramy się, by nasze magazyny zawsze były pełne, dzięki czemu zyskaliśmy opinię szybkiego dostawcy.

 

Ścisłe normy dotyczące jakości i warunków pracy

Wytwarzamy i importujemy wysokiej jakości materiały z całego świata. Ze względu na środowisko zdecydowaliśmy się używać bawełny, która pochodzi z organicznych upraw, dzięki temu jesteśmy pewni jakości i czystości oferowanego produktu. Produkujemy w Europie, głównie w Estonii i na Łotwie. Narzucamy naszym dostawcom i producentom surowe normy oraz przeprowadzamy coroczne kontrole warunków pracy w ich fabrykach. Wymagamy też, by przestrzegali naszych standardów jakości, wymagań środowiskowych i warunków pracy. Naszym celem jest, by nasze produkty były zgodne ze standardami Oeko-Tex dla wyrobów włókienniczych, a marka Imse Vimse spełniała kryteria ISO.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Niestety może zbyt eleganckie to nie są ale nie szeleszczą i nie przyklejają się do brodawek jak to działo się w przypadku jednorazówek. Są miękkie i ja ich nie czuje ale są widoczne przez ubranie dlatego używam ich raczej w domu.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię