Ocena klientow:
0 na 5 DODAJ OPINIĘ

Zestaw Pieluszek Wonderoos, bumGenius i Tots Bots

293,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

Podziel się:

Oglądasz pieluszki wielorazowe  i nie wiesz na które się zdecydować? Spróbuj próbnego zestawu złożonego z różnych rodzajów pieluszek. Przekonaj się, które najbardziej odpowiadają Twojemu dziecku. Kupując ten zestaw zaoszczędzasz 20 zł w porównaniu z zakupem pojedyńczych pieluszek.

W zestawie: bumGenius (AIO Organiczna), Wonderoos z kieszonką, pieluszka łatwo się dopasowująca FlexiTots, pieluszka bambusowa-super miękka, otulacz Tots Bots (biały). Przeczytaj więcej o każdej z pieluszek w pełnym opisie.


bumGenius AIO-pieluszka wykonana z bawełny organicznej. Wygodna i praktyczna pieluszka z zapięciami na zatrzaski. Ładnie i łatwo dopasowuje się do pupy dziecka. Jeden rozmiar na cały okres pieluszkowania. Niektórzy nazywają ją pieluszką genialną. Bawełna organiczna nie miała zetknięcia z pestycydami oraz innymi chemikaliami. Zdobywca 1 nagrody w konkursie na najlepszą wielorazową pieluchę (konkurs zorganizowany przez magazyn Mother and Baby, Wielka Brytania). Uwaga: Pieluszka długo schnie.

http://ekomaluch.pl/bumgenius-pieluszka--wszystko-w-jednym--z-organicznej-bawelny,p766,l1.html

Wonderoos z Kieszonką-posiada dwa wkłady w zestawie, mniejszy dla noworodków oraz większy dla starszych maluchów. Na noc obydwa wkłady mogą być szczepione razem, żeby zwiększyć chłonność pieluchy. Pieluszka miękka w zetknięciu ze skórą dziecka, wykonana z mikrofibry, która jest przyjemnym materiałem w dotyku. Nie jest to materiał naturalny lub ekologiczny. Jeden rozmiar na cały okres pieluszkowania

http://ekomaluch.pl/wonderoos-pieluszka-z-kieszonka,p764,l1.html

Tot Bots Pieluszka Bambusowa-naturalnie miękka oraz antybakteryjna. Bambus charakteryzuje się dużą chłonnością (do 60% więcej niż bawełna), jest idealnym materiałem na pieluszki. Minusem bambusa jest to, że długo schnie. Pieluszka formowana, wymaga otulacza.

http://ekomaluch.pl/pieluszka-bambusowa-super-miekka,p222,l1.html

Tots Bots Pieluszka FlexiTots-jedna z lepiej dopasowujących się pieluszek do pupy dziecka. Zajęła w tym roku 2 miejsce w rankingu na najlepsze pieluszki wielorazowe w Wielkiej Brytanii. Wykonana z bambusa, bardzo chłonna, dostępna w dwóch rozmiarach. Pieluszka stosunkowo długo schnie. Początkowo może być trochę za duża (dla noworodka). Pieluszka formowana, wymaga otulacza.

http://ekomaluch.pl/pieluszka-flexitots--latwe-dopasowanie-,p221,l1.html

Otulacz-uformowane majteczki, które zakłada się na pieluszkę (formowaną lub składaną), żeby uchronić ubrania przed zamoczeniem. Pieluszki AIO oraz z kieszonką nie wymagają otulacza, jest on już wbudowany w pieluchę.

http://ekomaluch.pl/otulacz-bialy,p765,l1.html

Przy wyborze tego zestawu prosimy o poinformowanie nas w polu uwag o wybranym kolorze pieluszki bumGenius AIO oraz Wonderoos lub emailowo biuro@ekomaluch.pl.


4 pieluszki oraz biały otulacz w zestawie.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię