Free delivery from 150,00 zł

5 rzeczy, o których MUSISZ pamiętać wyjeżdżając z dzieckiem na wakacje

2020-06-30
5 rzeczy, o których MUSISZ pamiętać wyjeżdżając z dzieckiem na wakacje

Wybierając się na wakacje z dzieckiem, musimy pamiętać o naprawdę wielu sprawach, związanych nie tylko z bezpieczeństwem naszych podopiecznych, ale także o tym, w jaki sposób spędzą ten wakacyjny czas. Zastanawiamy się gdzie pojechać z dzieckiem na wakacje, czy spędzić wakacje z dzieckiem w Polsce, czy za granicą. Internet, znajomi czy biura podróży, każde z tych źródeł poleca miejsca na wakacje z dzieckiem godne polecenia. Bardzo często planujemy wakacje nad morzem z dzieckiem i należy pamiętać, że dzieci nie potrafią wypoczywać jak dorośli i potrzebują dużej ilości ruchu. Niezależnie od tego gdzie zabieramy nasze pociechy, na pytanie „co zabrać na wakacje z dzieckiem”, z pomocą przychodzi do nas wiele propozycji od Twojego Ekomalucha!

Jedną z nich może być Trójkołowa Hulajnoga Mini Micro, Deluxe LED z regulowaną kierownicą. To idealna zabawka dla młodszych dzieci, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Trzy kółka pozwalają świetnie zachować równowagę, a wbudowane w nie diody LED pomagają utrzymać naszego ruchliwego malucha w zasięgu wzroku – nawet po zmroku! Dla trochę starszych dzieci, fantastyczną propozycją może być Hulajnoga Dwukołowa dla początkujących Micro Sprite, która zadba o właściwy rozwój zmysłu równowagi dziecka, które na niej jeździ. Po takim wprowadzeniu, nauka jazdy na rowerze będzie tylko bułką z masłem.

Jeżeli jednak decydujemy się aby spędzić wakacje z rocznym dzieckiem, w pierwszej kolejności warto pamiętać o środkach, które uchronią je przed niebezpiecznymi czynnikami atmosferycznymi. W takiej sytuacji świetnym wyborem mogą być Okularki Przeciwsłoneczne BEABA. Przeznaczone są one dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia i zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UV, przepuszczając przy tym tylko od 27 do 30% światła! Spędzając wspólny czas nad morzem, świetną zabawę na plaży z najmłodszymi zapewni Zestaw Foremek do Piaskownicy od firmy Melissa&Doug, który idealnie komponuje się z wyżej wymienionymi okularkami.

W podróży niezwykle ważne jest, aby dbać o higienę osobistą naszą jak i naszych dzieci. Gdy planujemy wybrać się w dalsze wakacje, np. za granicę, nie łatwo będzie o ciągły dostęp do bieżącej wody. Doskonałym rozwiązaniem będą hipoalergiczne, nawilżane chusteczki odświeżające z biodegradowalnej bawełny firmy Winni’s. Jest to skuteczny produkt przydatny do odświeżenia, wyczyszczenia i dezynfekcji rąk, szczególnie w czasach wiecie czego… Jak zdecydujecie się na wakacje w górach z dzieckiem to pamiętajmy wszyscy, że podczas wysiłku potrzebujemy nawodnienia. Najlepszym rozwiązaniem dla dziecka będzie wtedy bezpieczna butelka z rurką Ceocodile Creek 1042-2. Wytrzymałość, wygoda i zapora przed zanieczyszczeniami gwarantowane.

Wakacje to piękny czas dla rodzin, nie zapominajmy jednak, że dobra zabawa musi iść w parzę z bezpieczeństwem. Nawet jeśli zastanawialiście się gdzie na wakacje z dzieckiem za granicę, to tak naprawdę oprócz transportu trzeba pamiętać o podobnych sprawach. Wybór należy do Was – rodzice. Niezależnie od naszej decyzji czy i gdzie pojedziemy na wakacje z dzieckiem, produkty dostępne w naszym sklepie, pomogą Ci zadbać o uśmiech na buziach naszych dzieci, a przecież to jest właśnie najważniejsze. Dasz radę, zapraszamy do wyboru potrzebnego ekwipunku!

 

Show more entries from June 2020
pixel