Darmowa dostawa od 150,00 zł

Co kupić na prezent na Mikołajki?

2019-11-04
Co kupić na prezent na Mikołajki?

W zależności od regionu Polski prezenty bywają różne. W niektórych regionach duży prezent dzieci otrzymują od Mikołaja 6 grudnia, w innych dopiero 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia, a ten na Mikołajki jest skromniejszy.

Są regiony, w których prezentów dzieci szukają pod poduszką, w innych w butach (koniecznie wyczyszczonych i wypastowanych dzień wcześniej!). Niezależnie od tradycji, dzieci zawsze czekają na prezenty. Dorośli zresztą często też

Prezenty będą się różnić w zależności od wieku. Dla niemowlaka na Mikołaja proponowałabym kostkę sensoryczną Hencz Toys. Kolorowa, szeleszcząca, o różnych fakturach, opatrzoną metkami, które dzieci uwielbiają. Dla rocznego dziecka ciekawym pomysłem będzie chodzik - pchacz, przy którym będzie mogło stawiać pierwsze kroki. Na uwagę zasługują chodziki/vany marki Plan Toys. Wszystkie posiadają gumowe kółka zapobiegające porysowaniu podłogi, oraz hamulec, którym możemy regulować prędkość poruszania się pojazdu.

Wraz z upływem czasu prezenty będą się zmieniać: dla dwulatka jako prezent na Mikołaja proponuję klocki-jeżyki B.Toys albo tradycyjne klocki drewniane z sorterem. Z doświadczenia wiem, że warto kupować zabawki adekwatne do wieku i aktualnych możliwości dziecka. Za trudne zabawki będą działać zniechęcająco. Na trudne, skomplikowane zabawki przyjdzie jeszcze czas

Dla przedszkolaków można wybrać już nieco ambitniejsze zabawki. Dla 4 letniego chłopca zaproponowałabym pas z narzędziami, albo drewniany warsztat małego majsterkowicza. Ciekawą pozycją jest również tablica korkowa z drewnianymi elementami i gwoździkami do przybijania.

Prezent na mikołaja dla dziewczynki 4 latka: tu zaproponowałabym domek dla lalek. Niekoniecznie musi być od razu duży. Na rynku dostępne są bardzo różne domki – drewniane, plastikowe, a nawet można zrobić własny domek z kartonu! Dziewczynki uwielbiają bawić się w dom!

Pamiętajmy, dzieci nie znają wartości pieniądza. Nie wiedzą co jest drogie, a co tanie. Zadowolą się nawet małym prezentem, który będzie zgodny z ich zainteresowaniami.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel