Darmowa dostawa od 150,00 zł

Gwiazdka u trzylatka inna niż u dwulatka. Poradnik prezentowy

2018-12-10
Gwiazdka u trzylatka inna niż u dwulatka. Poradnik prezentowy

Wydawać by się mogło, że różnica pomiędzy dwulatkami, a trzylatkami jest niewielka. Tymczasem każdy rodzic, który na własnej skórze doświadcza uroków rodzicielstwa, z ręką na sercu przyzna, że prawda jest zupełnie inna. Co to oznacza w obliczu świąt? Otóż przede wszystkim to, że trzyletni rozrabiaka będzie czerpał większą wartość z nieco innych prezentów, niż dwuletni buntownik. Na co w takim razie warto postawić? Oto mała podpowiedź!

1. Gra zręcznościowa URATUJ BOBRA
2. Skarbonka ŚWINKA
3. Zestaw muzyczny

URATUJ BOBRA – gra zręcznościowa, która ucieszy każdego trzylatka

Pierwszą propozycją gwiazdkowego prezentu dla trzyletniego rozbójnika jest drewniana gra zręcznościowa, która polega na… usunięciu pni z tamy zbudowanej przez miłego Pana Bobra. Wbrew pozorom, zadanie to nie należy do łatwych, ponieważ cały sens tej zabawy polega na tym, by uchronić sympatycznego budowniczego przed upadkiem. Gra zręcznościowa URATUJ BOBRA stanowi doskonałą formę rozrywki, która wyzwala pomysłowość, uczy malucha obserwacji, a ponadto wdraża go do skupienia uwagi. Ogromnym jej atutem jest fakt, iż jako zabawka manipulacyjna doskonali rozwój spostrzegawczo-ruchowy trzylatka, jego małą motorykę i koordynację ręka-oko. To jak, wyciągniecie wspólnie Pana Bobra z opresji?

Gra Uratuj Bobra

Grosz do grosza, czyli MOJA PIERWSZA SKARBONKA w życiu!

Trzeci rok życia to doskonały moment na to, by wdrażać malucha w podstawowe zasady panujące na świecie, a więc oswajać go ze znaczeniem pieniądza w życiu. Jak rozpocząć ten proces? Najlepiej od samego początku, a więc od… uroczej świnki! Skarbonka Świnka to doskonały pomysł na prezent gwiazdkowy, który wywoła uśmiech na dziecięcej buzi! Dzięki temu rozwiązaniu, ciekawy świata trzylatek będzie miał okazję zbierać pieniądze na swoje cele i uczyć się trudnej sztuki oszczędzania. Ponadto, kontakt z pieniędzmi będzie dla dziecka znakomitym wstępem do zawiłej krainy matematyki. Brzmi rozsądnie? Oczywiście! W końcu jakoś trzeba zdobyć ten pierwszy milion!

W krainie muzyki, czyli pierwszy instrument trzyletniego artysty

Kształtowanie dziecięcej wrażliwości muzycznej to bardzo ważny aspekt rozwojowy, dlatego należy o niego dbać już od najmłodszych lat. Z tego też powodu, muzyczna zabawka wyposażona w metalowy ksylofon, talerz muzyczny i guiro-tarkę jest doskonałą propozycją gwiazdkową dla ciekawego świata trzylatka. Zabawy muzyczne to atrakcyjna i interesująca z perspektywy malucha rozrywka, która oswaja go z poczuciem rytmu, a przy okazji zwiększa umiejętności koncentracji małego muzyka. Od czegoś trzeba zacząć… kiedy jak nie teraz?

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018

Polecane

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel