Darmowa dostawa od 150,00 zł

Mały artysta, czyli jak rozbudzić w dziecku chęć do rozwijania wyobraźni

2018-08-14
Mały artysta, czyli jak rozbudzić w dziecku chęć do rozwijania wyobraźni

Pokaż, jak się oszczędza!

To za wcześnie? Absolutnie nie! Maluchy w wieku 3-5 lat rozumieją już znacznie więcej niż myślisz, dlatego już wtedy powinniście zatroszczyć się o budowanie ich świadomości na temat codzienności. Połącz to kreatywną zabawą i stwórzcie własną świnkę skarbonkę, która będzie mobilizowała do zbierania i oszczędzania pieniędzy. Zadbaj o manualne zdolności Twojego dziecka w praktyczny sposób! Świetna zabawa i piękne efekty gwarantowane!

Wydziel miejsce na skarby małej kruszynki!

Każda mała dziewczynka uwielbia zbierać małe rzeczy, które później stają się jej skarbami. Kokardki, gumeczki do włosów – wszystko to potrzebuje swojego miejsca, a drewniane pudełeczko w kształcie serduszka sprosta temu zadaniu! Gadżet, który posłuży Wam na długo i powoli utrzymać wszystkie akcesoria do włosów w należytym porządku, sprawi Twojej córce mnóstwo radości, jeśli sama będzie mogła go zaprojektować. Pozostaje tylko pytanie – z brokatem czy bez?

Ulep zwierzątko z modeliny!

Maluchy kochają tworzyć coś z niczego, dlatego zabawa z modeliną w trzech kolorach, pochłonie Twoje dziecko na dłuższą chwilę. Kula ziemska? Jeżyk? A może całe miasteczko małych ludzików? Pozwól, by to Twoja pociecha zdecydowała, co ulepić i zachwycaj się jej nieograniczoną wyobraźnią. Może przy okazji Ty nauczysz się czegoś nowego?

Przypieczętuj nową umiejętność!

Oryginalne i niebanalne rozwiązania, cieszą dzieci najbardziej, dlatego do kolekcji zabawek Twojego malucha, muszą dołączyć drewniane stempelki! Zestaw ten, będzie znakomitym urozmaiceniem niejednej zabawy i ciekawym elementem, który ozdobi rysunek dla mamy. Dla rodziców, którzy lubią chwalić swoje maluchy, może to stanowić świetny system motywacyjny! Pierwszy dzień na nocniku? Postaw w zeszyciku serduszko, na znak swojego zadowolenia!

Zabawy, które łączą się z rozwijaniem wyobraźni i kreatywności dziecka, to najbardziej wartościowa forma spędzania czasu. „Przemyć” ją do codzienności swojej pociechy i ciesz się wspólnie spędzonym czasem, a gadżety, które samodzielnie wykonacie będą wspaniałą pamiątką!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018

Polecane

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel