O nas

MISJA I WIZJA EKOMALUCHA

Jesteśmy ludźmi z pasją do naszych dzieci i ich bezpiecznego, zdrowego rozwoju, do zaszczepiania w nich i w naszym otoczeniu odpowiedzialności za nasz wspólny dom – matkę Ziemię. Uczymy poprzez zabawę ale też poprzez codzienne obowiązki odpowiedzialności społecznej oraz tego jak ważna jest ekologia dla naszego środowiska i nas samych.

Naszą wizją jest świat wolny od pestycydów, konserwantów, syntetycznych barwników, świat rzeczy z naturalnych materiałów oraz świat w którym respektuje się zasady wolnego handlu, które mają na uwadze prawa pracowników z uboższych krajów, wykonujących otaczające nas przedmioty. Nierealne? No cóż.. wszyscy wielcy byli kiedyś mali. Aby osiągnąć sukces trzeba marzyć.

Pomysł na ekoMalucha zrodził się w dniu, w którym jego założycielka i pomysłodawczyni, Magda, dowiedziała się że będzie mamą, a sklep www.ekomaluch.pl wystartował w Dniu Matki 26 maja 2009 roku i tak  powstał unikalny na polskim rynku sklep dla dzieci i rodziców, którzy cenią bliskość oraz wspólnie spędzany czas na kreatywnej i edukującej zabawie, którzy dbają o ekologię w trakcie codziennych zadań.

To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście. W naszym sklepie dostępne są produkty towarzyszące eko-rodzinom od pierwszych dni rodzicielstwa i w każdym aspekcie życia - od przygotowań do nadejścia na świat dziecka przez pielęgnację, zabawę i jego rozwój po dbanie o środowisko w którym ono dorasta.

W swoim działaniu staramy się dbać nie tylko o naszych najbliższych ale i o tych, którzy dostali w życiu mniej szans, dlatego adoptowaliśmy podopieczną fundacji Kasisi małą Sandrę, wspieramy również fundację WWF by razem dbać o dobro naszego środowiska i wszystkich mieszkańców planety.

Firma ekoMaluch działa na rynku od 26 maja 2009 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz stany magazynowe były na najwyższym poziomie.

Wprowadzane produkty w ofertę sklepu są w wielu przypadkach wcześniej przez nas wypróbowane.

EKO EKIPA:

Nazywam się Magda, jestem założycielką ekoMalucha oraz mamą trójki wspaniałych maluchów Adasia, Natalii oraz Lilianki.

Sklep powstał z pasji, żeby dzielić się z Wami naturalnym podejściem do wychowania dzieci. Lubimy wycieczki rowerowe, spacery po lesie, pływanie i smaczne jedzonko. A czasami ciszę, w czasie której można delektować się dobrą książką. Tę pasję podzielają już nawet nasze maluchy.

Magda Kalinowska

Z Ekomaluchem jestem związana od 2011 r. Zaczynałam od pakowania paczek, przyjmowania dostaw i pomocy w sklepie. Obecnie dbam o bazę produktów na stronie, uzupełniam stany magazynu oraz zajmuję się promocją sklepu w Internecie. Lubię rodzinne spacery, wycieczki rowerowe, wyjazdy nad wodę, do lasu i zdrowe gotowanie. Z przyjemnością ja jak i mój mąż tuliliśmy synka w chuście. Testujemy też eko-kosmetyki i środki czystości. Czytamy składy i polecamy to każdemu. Wiele produktów z Ekomalucha poznaliśmy na własnej skórze :)

- Patrycja Popłonkowska

Mam na imię Marysia i moją główną funkcją w EkoMaluchu jest telefoniczny, mailowy i bezpośredni kontakt z klientem w sklepie stacjonarnym. Swoją córeczkę pieluchowałam wielorazowo, dzielę się więc moją wiedzą o pieluchach na cyklicznie organizowanych w EkoMaluchu warsztatach.

Maria Banach

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel