Darmowa dostawa od 250,00 zł

Pluszaki i maskotki do spania. Jakie wybrać dla dziecka?

2020-04-29
Pluszaki i maskotki do spania. Jakie wybrać dla dziecka?Pluszaki do spania są naturalną kontynuacją i uzupełnieniem dla chwilowego braku mamy. Szczególnie pluszaki do spania dla niemowląt powinny być wyjątkowe i
wykonane z ekologicznych materiałów oraz posiadać szczególne właściwości. Oczywiście istnieje ogromna różnorodność wzorów, czy materiałów,ale zawsze maskotki do spania dla dzieci będą towarzyszyć maluchom, które potrzebują bliskości oraz poczucia miłego ciepłapodczas regenerującego snu. Przytulanki nie muszą być wykonane jedynie z pluszu, wraca moda na wspaniale wykonane szmacianki z wysoko gatunkowych materiałów, jak bawełna organiczna. Przykładami mogą być Kot Elegant, lalka
szmaciana Fanette albo Mademoiselle Blanche les Parisiennes.

Misie pluszaki do spania są najczęściej podstawowym wyposażeniem łóżeczka oprócz pościeli. Taki Miś Leoś albo miś Mr Benson albo miś Boo, to godni przedstawiciele swojego gatunku, umilający czas wieczorową porą. Mogą to być również inni przedstawiciele świata zwierząt na przykład myszka Noisette albo dzianinowy zajączek Robust o różnych kolorach.

Ze swoimi małymi przyjaciółmi dziecko będzie mogło przeżywać sytuacje czy emocje zcałego dnia, może opiekować się pluszakiem i jego właśnie szykować do snu. Przytulanki z serii Rubens Baby mają aż cztery ubranka dla siebie, a przebieranka misiowa z firmy Goki ma ubranek chyba na wszystkie sezony.

Terapeutyczne działanie przytulanek jest szeroko znane i wydaje się, że od starożytności chyba każde dziecko miało przynajmniej jednego towarzysza podczas zasypiania czy też zabawy. Do zabawy w ciągu dnia czy krótkiej drzemki mogą służyć maskotki, które wiszą albo są przypięte do łóżeczka.
Świetnie do tego nadają się duże maskotki do spania dla dzieci, które swoim rozmiarem pasują nawet dzieciom najbardziej czujnym i potrzebującym bliskości. Duże przytulanki to na przykład Bunny Bell i żyrafa stojąca Sun, która może zajrzeć nawet do łóżeczka stojąc obok niego.

Jedną z najlepszych propozycji mogą okazać się też mięciutkie maskotki do spania dla dziewczynki, które okażą się być może konkurencją nawet dla maminej dłoni i staną się towarzyszem snu na długie lata. Dla chłopców najlepiej wybrać łagodnie usposobione dinozaury albo niewielki samochodzik, który zawiezie dziecko do świata snu. Mięciutkimi maskotkami do spania mogą się stać kocyki-przytulanki jak myszka przytulanka, albo kocyk przytulanka Raffi Grey.

Innymi propozycjami z niesamowitymi pomysłami są super zabawka Mr B, który posiada grzejący wkład albo przytulanka pozytywka z kojącą muzyką LeniwiecOzzo czy Les petits Dodos. Za to odgłosami prenatalnymi może uspokoić naszą pociechę Czerwona ośmiornica, która również swoimi kształtami będzie odpowiednia nawet dla najmłodszego bobasa.

Takie niezliczone rodzaje przytulanek czekają na swoich właścicieli z utęsknieniem. Pozwól znaleźć swoje miejsce w Twoim łóżeczku chociaż jednemu z tych uroczych
pluszaków!
Śpijcie smacznie i zdrowo!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel