Gratisversand ab 34,62 €

Prezent dla trzylatka

2016-11-28
Prezent dla trzylatka

Jaki prezent będzie odpowiednie dla trzyletniego dziecka? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, należy wziąć pod uwagę psychofizyczny rozwój trzylatków oraz indywidualne upodobania maluszka. W tym wieku dzieci często przejawiają zainteresowanie twórczą aktywnością, którą można wspomóc, zapewniając pociesze odpowiednie zabawki. Prezent dla trzylatka powinien sprawdzić się także na późniejszym etapie rozwoju – nie warto oszczędzać na zakupie, jeśli produkt będzie atrakcyjny dla dziecka przez kolejne lata.

                                

ZABAWKI EDUKACYJNE DLA TRZYLATKA – JAKIE WYBRAĆ?

Jednym z bardziej praktycznych pomysłów na prezent dla trzylatka jest magnetyczna tablica z kolorowymi literkami. Produkt zapozna maluszka z alfabetem, co okaże się świetnym przygotowaniem przedszkolnym. Oczywiście trzylatek nie będzie tworzył wyrazów, ale za to zaznajomi się z kształtem liter i zwróci uwagę na ich kolorystyczną różnorodność. Tablica ma także zbawienny wpływ na ćwiczenie motoryki dłoni. Najlepiej zdecydować się na produkty dwa w jednym, które udostępniają również powierzchnię do pisania i rysowania kredą.

 

                         

FAMILIJNE GRY DLA TRZYLATKÓW

Pod kątem prezentu dla maluszka warto wyróżnić gry dla trzylatków, które zaangażują do wspólnej zabawy całą rodzinę. W sklepach znajdziemy wiele tego typu propozycji, które będą atrakcyjne także dla starszych dzieci. Dobrym wyborem okażą się zabawy pamięciowe czy produkty wspomagające myślenie strategiczne. Bystry trzylatek na pewno zrozumie podstawowe zasady gry, ale może również bawić się samodzielnie - z wykorzystaniem pionków czy dołączonych kart.

 

                                

PREZENT DLA TRZYLATKA ROZWIJAJĄCY WYOBRAŹNIĘ

W sklepach czeka na nas bardzo wiele zabawek, które przede wszystkim pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Trzyletnie maluchy zawsze przejawiają zainteresowanie zawodem lekarza – warto iść tym tropem i podarować szkrabowi zestaw małego weterynarza. Atrakcyjne akcesoria na pewno podbiją serce każdego trzylatka. Tego typu produkty są godne polecenia ze względu na możliwość kontynuowania zabawy na wiele sposobów – jedynym ograniczeniem będzie dziecięca wyobraźnia.

                                

KREATYWNE ZABAWKI DLA TRZYLATKÓW

Prezent dla trzylatka może świetnie pobudzić kreatywność malucha. Dowodem na potwierdzenie tej tezy są muzyczne zabawki, które pozwolą dziecku samodzielnie tworzyć najróżniejsze melodie. Warto zdecydować się na produkt, który jednocześnie zapozna szkraba z brzmieniem najpopularniejszych instrumentów. Kreatywne zabawki dla trzylatków zawsze na dłużej przykuwają uwagę dziecka, co jest dodatkowym atutem. Najlepiej skusić się na propozycje z kolorowymi oznaczeniami świetlnymi, wykonane na bazie wysokojakościowych tworzyw.

 

W sklepach z zabawkami dla dzieci czeka na nas wiele produktów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego trzylatka. Jeśli maluszek wykazuje konkretne zainteresowania, na przykład muzyczne czy plastyczne, warto wręczyć mu prezent, który rozwinie w nim artystyczne pasje. Świetnym pomysłem dla trzylatków mogą być także zabawki edukacyjne oraz familijne gry planszowe.

Sehen Sie mehr in November 2016

Empfohlen

pixel