Gratisversand ab 34,72 €

Prezenty dla dwulatka

2016-11-21
Prezenty dla dwulatka

Prezenty dla dzieci zawsze powinny być dostosowane do ich wieku i tym samym – do konkretnego etapu rozwoju. Na szczęście producenci zabawek umieszczają na swoich produktach informację o ograniczeniach wiekowych, dzięki czemu z łatwością można znaleźć odpowiednie propozycje. W przypadku dwuletnich maluchów ważne jest, aby podarowany upominek przypadł im do gustu – dzieci w tym wieku zwracają uwagę przede wszystkim na estetykę otaczających je przedmiotów. Najlepszym rozwiązaniem okażą się prezenty dla dwulatków łączące przyjemne z pożytecznym, które nie tylko bawią, ale także wspomagają rozwój maluszka.

ZABAWKI DLA DWULATKA – EKOLOGICZNE PUZZLE

Puzzle są jednym z lepszych prezentów dla dziecka, ponieważ świetnie rozwijają logiczne myślenie. W przypadku dwulatków szczególnie istotny jest pozytywny wpływ na koordynację ręka-oko. Warto skusić się na propozycje ekologiczne, wykonane na bazie naturalnych tworzyw. Prezent dla dwulatka w formie kolorowych puzzli z bambusa na pewno będzie doskonałym wyborem i jednocześnie wprowadzi maluszka w świat logicznych układanek. Dla dzieci w tym wieku optymalnym rozwiązaniem będą produkty składające się zaledwie z paru elementów, które pociecha z łatwością chwyci do rączek.

 

ZRĘCZNOŚCIOWE PREZENTY DLA DWULATKÓW

Świetną propozycją dla dwulatków są gry zręcznościowe, dostosowane do aktualnego rozwoju dziecka. Warto skusić się na przykład na zestaw do wędkowania, który na pewno na dłużej przykuje uwagę dwuletniego szkraba. Zabawka okaże się niezastąpiona w ćwiczeniu koncentracji i cierpliwości. Wszystkie elementy zostały projektowane z myślą o małych rączkach szkraba, dzięki czemu maluszek na pewno nie będzie miał problemów ze złowieniem rybek.

 

PREZENT DLA DWULATKA – ZABAWKI MOTORYCZNE

Zabawki dla dwulatka mogą skupiać się przede wszystkim na wspomaganiu rozwoju motorycznego dziecka. W tym wieku maluszek wciąż ma problemy z utrzymaniem równowagi i zachowaniem właściwej koordynacji ruchowej. Dlatego znakomitym pomysłem na upominek okażą się drewniane zwierzątka do ciągnięcia. Kolorowi towarzysze sprawdzą się nie tylko podczas zabaw w domu, ale także na spacerze. Najlepiej zdecydować się na produkty ekologiczne, objęte certyfikatem FSC, które są najbezpieczniejsze dla maluszka.

 

ZABAWKI DLA DWULATKA WSPOMAGAJĄCE INWENCJĘ

Znakomitym wyborem na prezent dla dwulatka są również produkty rozwijające artystyczną duszę naszego szkraba. Jedną z tego typu propozycji jest pulpit dyrygenta orkiestry, które zachwyca wielofunkcyjnym działaniem. Zabawka pozwala na odtwarzanie melodii, a także nagrywanie własnych kompozycji. Możliwość wyregulowania rytmu czy głośności jest dodatkowym atutem, który skłoni maluszka do muzycznej aktywności. Na rynku znajdziemy wiele instrumentów dla najmłodszych konsumentów – warto skusić się na modele o radosnym designie, na przykład pod postacią sympatycznego kotka.

 

W dzisiejszych czasach znalezienie właściwego prezentu dla dwulatka nie powinno okazać się trudnym zadaniem. Najważniejsze jest, aby dokonać świadomego wyboru i zdecydować się na zabawki bezpieczne dla maluszka i jednocześnie wspomagającego jego rozwój.

Sehen Sie mehr in November 2016

Empfohlen

pixel