Free delivery from 150,00 zł

Top 5 najlepszych prezentów na dzień dziecka

2018-05-30
Top 5 najlepszych prezentów na dzień dziecka

Dzień Dziecka to jedno z ulubionych, o ile nie – ulubione święto w roku dla każdego malucha. Kojarzony ze słoneczną pogodą i wysoką temperaturą, pierwszy dzień czerwca to czas, w którym żadne dziecko nie może być smutne! Z tego też powodu, kierowani miłością do pociechy rodzice, dwoją się i troją, aby sprawić maluchowi przyjemność. W czasach, kiedy na rynku jest dostępnych milion możliwości, trudno jednogłośnie podjąć decyzję w kwestii idealnego prezentu dla dziecka. Na szczęście ekoMaluch.pl nadciąga z pomocą!

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

Jedną z najatrakcyjniejszych i najefektowniejszych propozycji jest kuchnia, która pozwoli Twojemu dziecku przenieść się do świata dorosłych. Jest to doskonały prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Bardzo często, kierowane ciekawością i chęcią pomocy, maluchy, chcą wspólnie z rodzicem uczestniczyć w przygotowaniach do obiadu, co nie zawsze jest możliwe. W takich sytuacjach, drewniana kuchnia okaże się bezpiecznym i atrakcyjnym rozwiązaniem. Akcesoria do zabawy, które idealnie odwzorowują „odpowiedniki dla dorosłych” są dostosowane wielkością do malucha i świetnie się nadadzą do zabawy w dom. Ciekawy design i staranne wykonanie, pozytywnie wpłyną na poczucie estetyki malucha, a ilość drewnianych akcesoriów rozwinie jego kreatywność i motorykę małej dłoni. Drewniana kuchnia to doskonały wybór nie tylko ze względu na atrakcyjność tej zabawki, ale również z powodu szeregu właściwości wpływających na rozwój dziecka. Decydując się na ten prezent, wspierasz rozwój swojej pociechy w znakomity sposób!

DREWNIANA KASA SKLEPOWA

Kasa sklepowa to kolejna zabawka, której walory dydaktyczne mają taką samą wartość jak aspekty rozrywkowe. Zabawa w sklep to jedna z ulubionych aktywności małych dzieci, która rozwija jego umiejętności społeczne, matematyczne, a ponadto wspiera rozwój logicznego myślenia. Rozumiejąc już mechanizm na poziomie kupujący – sprzedawca, maluch jest świadomy tego, że każdy produkt w sklepie ma określoną cenę i aby móc go sprzedać, musi go nabić na kasę fiskalną. Dziecko, które ma do dyspozycji urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych, kalkulator oraz rolkę papieru paragonowego, przenosi się do zupełnie innej rzeczywistości, w której sam dyktuje zasady. Zabawa ta znakomicie rozwija wyobraźnię malucha i pozwala mu kreować swoje własne wyobrażenia.

DREWNIANY DOMEK DLA LALEK

Domek dla lalek to świetna zabawka dla każdej dziewczynki. Pięknie umeblowany, piętrowy domek, w którym mieszkają rodziny z dziećmi, jest marzeniem każdej młodej kobietki. Możliwość dokonywania przemeblowań, gotowania dla bliskich czy też sprzątania, to zajęcia, które w bajkowym świecie stanowią znakomitą rozrywkę. Zabawa w takim domku dla lalek pomaga dziecku zrozumieć ciąg życia – lalki budzą się ze snu każdego ranka, dbają o dom, chodzą do pracy, spędzają czas z rodziną i kiedy zapada zmrok – idą spać. Takie oswajanie się z codziennością, to możliwość lepszego poznania świata, a przy okazji świetnej zabawy! Spełnij marzenie swojej małej królewny i podaruj jej domek, w którym to ona będzie gospodynią, a podczas wspólnej zabawy przekonaj się ile radości jej tym sprawiłaś!

DREWNIANY WARSZTAT

Idealny dla młodego majsterkowicza, drewniany warsztat to coś więcej niż zabawka – to spełnienie chłopięcych marzeń. Maluch, obserwując zmagania taty lub dziadka w domowym warsztacie za każdym razem wyciąga pomocną dłoń do pomocy. Niestety, jak przystało na specyfikę tego zajęcia jest to zbyt niebezpieczne. Najwyższa pora to zmienić! Zaszczep w swoim synu miłość do majsterkowania dzięki bezpiecznej i funkcjonalnej alternatywie! Profesjonalnie zaprojektowany model, przeniesie Twoją pociechę do prawdziwie męskiego świata, a przy okazji dobrej zabawy, wesprze rozwój jego małej motoryki. Bezpieczne majsterkowanie od najmłodszych lat? Wszystko przed Wami!

ROWER I HULAJNOGA

Te niezwykle ważne dla dziecka pojazdy, to atrakcyjne urozmaicenie słonecznych dni, których w najbliższym czasie będzie mnóstwo! Tylko od Ciebie zależy, którą formę aktywności zaproponować maluchowi na wiosenny oraz letni spacer. Jazda na rowerzehulajnodze znakomicie wpływa na koordynację ruchową malucha, uczy go zręczności, a także poprawia jego umiejętności motoryczne. Zrezygnuj ze zwykłych spacerów i postaw na aktywność fizyczną. Gwarantujemy, że uśmiech nie zejdzie z Twarzy Twojej pociechy!

Prawdziwym jest stwierdzenie, że za każdym szczęśliwym dzieckiem stoją szczęśliwi rodzice. Nic tak nie zbliża do siebie rodziny jak wspólnie spędzony czas, dlatego decydując się na zakup kolejnej zabawki, zwróć uwagę na jej funkcjonalność i możliwości. Wybierając każdą z przedstawionych propozycji, dostajesz możliwość uczestniczenia we wspólnej zabawie, a to jest to czego dzieciom potrzeba najbardziej.

Show more entries from May 2018

Recommended

pixel