Zabawki

2020-05-04

Pomysły na prezent dla małego sportowca

Pomysły na prezent dla małego sportowca

Ruch to zdrowie i każdy powie, że jak się porusza, to cieszy się dusza!  Od najmłodszych lat chcemy się ruszać coraz lepiej, szybciej, wyżej, dalej. Sam uwielbiam się przemieszczać i ruszać, znajdować się w nowych sytuacjach i radzić sobie ze swoimi słabostkami i problemami. Pozwól, że zaproponujemy Ci jak wybrać ciekawy prezent dla małego sportowca. Chcąc sprawić radość swojemu dziecku kierujemy się najlepszymi intencjami. Prezenty dla małych sportowców to zarówno zabawki sportowe dla przedszkolaków jak i wartościowy prezent dla małego sportowca, dla którego chcesz dobrać sprzęt najlepiej odpowiadający jego zainteresowaniom i aktywnościom.

2020-04-29

Wiosna! Czas spacerów - przegląd zabawek drewnianych do zabrania na spacer

Wiosna! Czas spacerów - przegląd zabawek drewnianych do zabrania na spacer
Przegląd zabawek drewnianych do zabrania na spacer: wyselekcjonowane drewniane wózki dla lalek, pchacze i chodziki.
2020-04-29

Pluszaki i maskotki do spania. Jakie wybrać dla dziecka?

Pluszaki i maskotki do spania. Jakie wybrać dla dziecka?
Jak tu zasnąć samemu w łóżeczku, kiedy nie mogę przytulić się do czegoś mięciutkiego i
cieplutkiego? Potrzeba taka tkwi cały czas w dorosłych, a co dopiero w malutkim
człowieczku zdobywającym doświadczenie każdego dnia w „nowym” świecie.
2020-04-24

Zbuduj własne miasto – gdy za oknem nieśmiało świeci słońce...

Zbuduj własne miasto –  gdy za oknem nieśmiało świeci słońce...
Propozycji zabaw w budowanie miasta niekoniecznie z klocków, ale tez w formie, naklejek, układanki magnetycznej, czy przybijanki.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel