Akcesoria laktacyjne

Karmienie dziecka piersią jest nie tylko zgodne z naturą, ale też najlepsze dla malucha. Mamy karmiące swoje dzieci piersią pragną zapewnić im to, co dla nich najlepsze, a my chcemy zapewnić komfort mamom karmiącym. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria laktacyjne.

 

Oferujemy poduszki do karmienia, zapewniające zarówno mamie jak i dziecku wygodę podczas karmienia. Posiadamy w ofercie także wkładki laktacyjne, w tym także wielorazowe wkładki laktacyjne wykonane z przyjaznych skórze i dobrze chłonących materiałów, dzięki którym mogą Państwo nie tylko zaoszczędzić, ale także zapewnić komfort swojej skórze, ale także dziecku.

 

Posiadamy w ofercie także wygodne ubrania dla kobiet karmiących, pozwalające na dyskretne karmienie. Oferujemy również laktatory wykonane ze specjalnych tworzyw do kontaktu z żywnością.

 

Znajdą Państwo wśród naszej oferty akcesoriów laktacyjnych najwyższej jakości artykuły takich producentów jak m.in. Bentley Organic, Frugi, Motherhood, Nuvita, BabyOno.