Torby dla mam

Torby do wózka
 

Każde, nawet najkrótsze wyjście z dzieckiem z domu, jest jak wielka wyprawa. Maluch w każdej chwili może potrzebować jedzenia czy zmiany pieluszki. Mama musi o wszystkim pamiętać i wszystkie potrzebne akcesoria dla dziecka mieć przy sobie. Aby to wszystko móc wygodnie zabrać ze sobą, najlepiej jest mieć dużą i funkcjonalną torbę. Chcąc zapewnić mamom jak największą wygodę, przygotowaliśmy w swojej ofercie funkcjonalne torby dla mam.

 

Torby, które prezentujemy w naszej ofercie posiadają system wygodnych kieszeni, który pozwoli na dobrą organizację wszystkich niezbędnych akcesoriów dla dziecka. Wykonane są z nieprzemakalnych materiałów i posiadają łatwy system montażu do wózka.

 

Torby dla mam są wygodne i praktyczne. Pomieszczą pieluszki, butelki, chusteczki nawilżające, dodatkowe ubranko na przebranie, maskotki czy grzechotki, które przydadzą się na spacerze z maluszkiem. Często w zestawie z torbą można znalezc również matę do przewijania dziecka.

 

Torba dla mam, to niezbędnik wyprawki każdej mamy, która lubi mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. 

Oprócz toreb do wózka i akcesoria przydatne przy wyjściach i podróżach z dzieckiem, takie jak kosmetyczki dla dziecka, funkcjonalne woreczki czy torby termiczne, dzięki którym jedzenie dla dziecka można utrzymać w stałej temperaturze. Staramy się zapewnić Państwu szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym wyjścia i podróże z dzieckiem będą łatwiejsze i przyjemniejsze. Posiadamy w naszym sklepie praktyczne i pojemne torby wykonane z łatwych w czyszczeniu materiałów.

Oferujemy torby i akcesoria producentów m.in. takich jak Skip Hop, Lassig, Joissy, Elodie Details, La Millou, Motherhood czy Nuvita.