Torby ekologiczne

Oprócz klasycznych toreb do wózka, posiadamy w ofercie także ekologiczne torby idealne na codzienne zakupy. Mogą się przydać także na szybkie wyjście z dzieckiem, na przykład na podwórko – są duże i pakowne, ale jednocześnie lekkie. Mogą bez trudu pomieścić najpotrzebniejsze akcesoria dla dziecka.

 

Wielorazowe, wykonane z ekologicznych materiałów torby są zbawiennym dla środowiska rozwiązaniem, o którym powinien pamiętać każdy, komu zależy na dobrej kondycji naszej planety. Dzięki ich wykorzystaniu, chronimy środowisko naturalne przed ogromną ilością wyrzucanych codziennie plastikowych jednorazowych toreb. Mając na uwadze dobro świata, w którym żyjemy, warto nosić przy sobie zawsze wielorazowe torby ekologiczne.

 

Posiadamy w ofercie wielorazowe torby ekologiczne cechujące się ciekawym, niebanalnym wzornictwem. Produkująca je australijska firma Envirosax udowadnia nam, że ekologiczne produkty nie muszą być nudne ani brzydkie! W naszej ofercie znajdą Państwo torby w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, także i innych znanych producentów.