Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

b.box

b.box® to australijska marka produktów dziecięcych, które w przeciągu kilku lat zmieniły sposób postrzegania podstawowych akcesoriów dla najmłodszych. Firma b.box stworzyła innowacyjne, praktyczne i stylowe produkty dla nowoczesnych rodziców, które w niepowtarzalny sposób ułatwiają codzienną pielęgnację niemowląt zarówno w domu jak i  poza nim.  Wysokiej jakości, ekologiczne produkty b.box są również doskonałym pomysłem na  prezenty dla nowych rodziców.
Założycielki firmy b.box rozpoczęły swoją działalność w 2009 roku poprzez wprowadzenie na rynek jedynego w swoim rodzaju,  podręcznego przewijaka “baby box”, który pozwala pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy dla malucha w jednym miejscu. „Baby box”  bardzo szybko został doceniony przez użytkowników oraz równie szybko nagrodzony wieloma nagrodami i zaskarbił sobie uznanie wielu rodziców na całym świecie.

Obecnie firma b.box ma swoich dystrybutorów w 40 krajach, od niedawna -  i nareszcie,  również w Polsce. Polskie przedstawicielstwo ma do zaoferowania obok podręcznego przewijaka “baby box” również wysokiej jakości,  w modnej kolorystyce i nowoczesnej linii pozostałe  produkty  firmy b.box m.in : przenośny organizer, butelki z dozownikiem, praktyczny podróżny śliniak.