Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Bellamy

Marka Bellamy zadebiutowała na polskim rynku w roku 2005. W ofercie firmy znaleźć można unikalne meble do pokojów dziecięcych. Łóżeczka i kołyski dziecięce Bellamy tworzone są z myślą o potrzebach dzieci w różnym wieku – od niemowląt po nastolatki.

Meble marki Bellamy produkowane są w Fabryce Mebli Liwex – ten profesjonalny zakład od dawna specjalizuje się w produkcji wytrzymałych i bezpiecznych mebli dziecięcych. Doświadczenie oraz fachowy park maszynowy pozwala na wykonywanie produktów z zachowaniem najwyższych standardów europejskich.

Głównymi zaletami mebli Bellamy jest duże zróżnicowanie wzorów, projektowanych z myślą o najnowszych trendach i nowoczesnych domach, korzystanie z pomocy utalentowanych designerów, wysoka funkcjonalność mebli, najwyższa jakość produkcji i używanie w pełni bezpiecznych surowców.

Pod względem bezpieczeństwa, meble Bellamy wyróżniają się specjalnymi systemami mocowania i zamykania, zaokrąglonymi krawędziami oraz niezbędnymi atestami. Produkty tej marki certyfikowane są europejskimi normami bezpieczeństwa i testowane pod kątem atestów higienicznych.

Wytrzymałe surowce – płyty MDF, HDF, drewno oraz płyty wiórowe laminowane, cechują się bardzo wysoką odpornością na przeciążenia oraz naprężenia. Łóżeczka projektowane są w taki sposób, aby bezproblemowo wytrzymać ciężar nie tylko dziecka, ale także opiekującej się nim mamy. To właśnie sprawia, że meble Ballamy są jednymi najchętniej wybieranych akcesoriów do pokojów dziecięcych w Polsce. Unikalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.