Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Boska's Teddies

Firma Boska's Teddies została założona w 2006 roku z wielkiej miłości do misiów.

A wszystko z powodu jednej podróży, którą to Magda Jakubowska-Miąsek, założycielka firmy, odbyła 3 lata wcześniej:

"Moja historia z misiami ręcznie robionymi zaczęła się pewnego dnia pod koniec 2003, kiedy pewna pani uświadomiła mi, że miś to nie dzieło boskie ale rąk ludzkich. 
Nie było to w Chinach, ale w Niemczech, gdzie ręczne szycie misiów jest dość popularne. Niemcy nazywają je "Kunstbaeren" czyli misiami artystycznymi. 
Organizowane są tam wystawy/targi tych misiów, wydawane są co najmniej 3 kwartalniki na ten temat z najnowszymi trendami, ze sklepami, gdzie można kupić gotowe misie, materiały czy niezbędne do wykonania misiów akcesoria lub też zapisać się na kurs robienia misiów" - opowiada Magda. Misie łagodzą obyczaje, budzą w dziecku instynkty opiekuńcze i sprawiają, że jego świat jest subtelny, łagodny a nie kiczowaty i agresywny. Bardzo chciałabym, aby misie otaczały wszystkie dzieci i niektórych dorosłych i przypominały o tym co dobre, miłe i ciepłe, stąd pomysł na firmę..."

W Boska’s Teddies tworzymy przeróżne misie. Każdy miś jest na swój sposób wyjątkowy. Część z nich można kupić w sklepie internetowym i wybranych punktach sprzedaży, a część – prototypowych egzemplarzy obejrzeć w galerii na stronie internetowej boskasteddies.com. Powstają tu misie smutne, szczęśliwe, mądre i głupiutkie, misie dla dzieci i dla młodych duchem dorosłych. Każdy jest oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

                                                                                                                                        Boska's Teddies