Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Canca

Zabawki Canca są odpowiedzią na wielokrotnie zadawane przez rodziców pytanie: "Dlaczego nikt jeszcze tego nie wymyślił?". Genialnie proste i mądre - nie tylko rozwijają zdolności intelektualne i manualne Twojego dziecka, ale wpływają również na jego zmysł estetyczny.

Wszystkie produkty są opracowane z myślą o ich wielofunkcyjności. Każdy z nich, oprócz swojego podstawowego zastosowania, może służyć jako pomoc lub inspiracja do wielu innych zabaw rozwijających zdolności manualne, psychofizyczne, zmysł kolorystyczny oraz poczucie estetyki. Wszystkie gry i zabawy opisane są w przewodnikach dydaktycznych dołączonych do produktów.

Tworząc zabawki, Canca nigdy nie zapomina, jak ważna dla rozwoju dziecka jest stymulacja kolorystyczna. Dobierając kolory produktów bierzemy pod uwagę rekomendacje zarówno psychologów dziecięcych jak i stylistów, a nawet kretorów mody. To właśnie dlatego nasze zabawki charakteryzują się niepowtarzalnymi kolekcjami barwnymi, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swój zmysł kolorystyczny i poczucie estetyki.

Producent Canca używa wyłącznie certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia Twojego dziecka materiałów. Dlatego każdy produkt posiada certyfikat CE, potwierdzający jego zgodność z europejskimi normami dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.