Chodziki i jeździki dla dzieci

Tylko nam, dorosłym, chodzenie wydaje się proste i oczywiste. Mały człowiek, który dopiero zaczyna chodzić, postrzega samodzielne poruszanie się jako olbrzymie wyzwanie! Czy możesz mu pomóc w stawianiu pierwszych, pewnych kroków? Oczywiście, że tak – z chodzikami i jeździkami nauka chodzenia to doskonała zabawa.

Chodzik dla malucha to sprytna zabawka, która zachęca dziecko do nauki samodzielnego chodzenia poprzez zabawę. Chodzik stanowi dla dziecka podporę, dzięki czemu stawianie pierwszych kroków staje się prostsze. Dzięki niemu niebezpieczeństwo upadków i stłuczeń zostaje zredukowane do minimum, a maluch cieszy się większą mobilnością, ponieważ przy wsparciu chodzika może dojść tam, gdzie sam nie dałby rady. Co więcej, niektóre chodziki, takie jak wózek Szalony Królik marki Janod, są jednocześnie przenośną skrzyneczką na zabawki, dzięki której maluch może transportować swoje ulubione misie w dowolne miejsce w domu.

Jeździk to fantastyczna zabawka dla dzieciaków, które rozpoczynają naukę chodzenia, ale także dla tych, które pierwsze pewne kroki mają już za sobą. Jeździk może być wykorzystywany jako pchacz i ułatwiać utrzymanie równowagi, a w późniejszym okresie stać się po prostu dziecięcym środkiem transportu, umożliwiającym przemierzanie większych odległości, np. podczas spaceru. Jeździk nie tylko zachęca do samodzielnego chodzenia, ale także odciąża rodzica, niwelując konieczność ciągłej asekuracji dziecka.

Konto: YouTube