Chusty elastyczne NATI to idealne rozwiązanie, gdy opiekujesz się noworodkiem, nawet wcześniakiem. Z chusty elastycznej możesz korzystać od dnia narodzin dziecka do czasu kiedy osiągnie wagę12kg. Chusty elastyczne NATIBABY łatwo się wiążą i dopasowują się do Twojego ciała i ciałka dziecka. Są cienkie, delikatne i bardzo mięciutkie – wprost stworzone dla Twojego kruchego maleństwa. W tej samej serii muzycznych chust znajdziesz jeszcze modele jazz, mambo, rumbę, foxtrota, sambę, tango i salsę.
Chusty mają obydwa brzegi w różnych kolorach, co jest ważne z punktu widzenia prawidłowego jej zawiązania. Dzięki instrukcji dołączonej do Twojej chusty NATIBABY bez trudu nauczysz się ją wiązać. Przekonasz się też, jak ważne jest szybkie i łatwe odróżnienie brzegów chusty podczas jej wiązania. Brzegi chust są dodatkowo zabezpieczone poprzez podwinięcie specjalistyczną maszyną. Zapobiega to zwijaniu, rolowaniu oraz wyciąganiu się brzegów materiału pod wpływem ciężaru, co często ma miejsce przy tradycyjnym obszyciu chust elastycznych. Farbowanie przędzy następuje przed procesem dziania. Dzięki temu farba jest mocniej związana z włóknem i bardziej trwała, bardziej odporna na ścieranie i zużywanie niż w przypadku materiałów jednobarwnych. Wszystkie materiały na chusty są farbowane i dziane całkowicie w Unii Europejskiej według rygorów certyfikatu Oeko-Tex standard 100.
Konstrukcja chusty elastycznej NATIBABY spełnia najważniejsze warunki medyczne dla prawidłowego noszenia małego dziecka w pionie podkreślane przez niemieckich ekspertów. Chusta elastyczna NATIBABY jest doskonałym wynalazkiem umożliwiającym dyskretne karmienie piersią, także w miejscach publicznych. Komfort noszenia dziecka w chuście zależy przede wszystkim od jakości zastosowanego materiału. Niuanse włókiennicze decydują o wytrzymałości materiału, miękkości, łatwości dociągania i bezpieczeństwie dziecka.
 ,dzianina, rozmiar: standard 4,7 m
Twoja opinia może być pierwsza.