Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Cushie Tushies

 Jak każda mama w ciąży, Michelle Fowler chciała zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Odnalazła i przeanalizowała wszystkie dostępne sposoby dbania o pupę swojego dziecka. Uznała, że idealne są nowoczesne pieluchy materiałowe. Inspiracją do stworzenia własnych pieluch Cushie Tushies były narodziny jej pierwszego synka w 2005 roku:

„Chciałam połączenia korzyści, jakie daje naturalna tradycyjna pielucha z łatwością użytkowania pieluch jednorazowych – szukałam „wszystkiego w jednym”, co byłoby łatwe w użyciu, dobrze chłonące i miało śmieszne, promienne kolory. Z moim okrojonym budżetem nie miałam zbyt dużego wyboru, dlatego stworzyłam swoje własne pieluchy!”

Bardzo szybko Shell zaczęła tworzy pieluchy dla przyjaciół i nie tylko, a dzięki opiniom i uwagom, jakie zawsze chętnie gromadziła, pieluchy Cushie Tushie przekształciły się w popularne „Wszystko w jednym” wielorazowe pieluchy, jakimi są teraz.

Zespół Cushie Tushies tworzą obecnie dwie mamy: Shell i Catherine Langman. Obie panie próbują dzielić swój czas między dzieci i firmę, starając się spędzać jak najwięcej czasu w domu, jednocześnie rozwijając swoje biznesowe zainteresowania.