Herbaty organiczne

Kto nie słyszał o angielskiej kulturze picia herbaty? Oferowane w naszym sklepie herbaty organiczne m.in. angielskiej firmy Pukka są specjalnie skomponowane z naturalnych, organicznych składników. Ten bardzo bogaty asortyment kilkudziesięciu herbat dzieli się według rodzaju składu na mniejsze grupy, dzięki czemu każdy może bez problemu znaleźć idealny napój dla siebie.

Dostępnych jest kilkanaście rodzajów smakowych herbat zielonych, czarnych oraz owocowych. Dwie pozostałe rodziny herbat, znajdujące się w naszej ofercie mają w składzie również dobroczynne zioła lub przyprawy. W zależności od składników można je stosować na rożne dolegliwości, stany ducha i ciała. Mają one korzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie, niektóre nawet działają leczniczo. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługują herbaty z rodziny feel alive, m.in. działające oczyszczająco na organizm. 

Każde opakowanie herbaty to esencja smaku w postaci zgrabnych torebek do zaparzania. 

Opakowania te wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym designem, dlatego też będą pięknie wyglądać na półce w kuchni. Z tego powodu herbaty te będą tez doskonałym prezentem.