Suplementy diety

Dbanie o zdrowie to powracający temat rodzinny. I choć się bardzo staramy zdrowo odżywiać i być aktywnymi na świeżym powietrzu, bywa często tak, że organizmowi brakuje tego i owego. Sięgamy wtedy po tzw. suplementy diety, tzn. witaminy, mikroelementy itp. w skompresowanej farmaceutycznej formie, by uzupełnić braki. Szczególnie muszą o tym myśleć dzieci i kobiety, chcące zajść w ciążę oraz te będące w ciąży. 

W naszym sklepie specjalnie dla nich oferujemy produkty m.in. firmy Viridian, stosunkowo młodej angielskiej firmy wyróżnionej za staranne dobranie naturalnych i pełnowartościowych składników swoich produktów. Nie ma w nich bowiem niepotrzebnych dodatków, jak np. koloranty, które zazwyczaj wchodzą w skład podobnych dostępnych na rynku suplementów. To, co jest zawarte w tabletkach Viridian, jest na prawdę zdrowe! Firma ta również dba o poprawne warunki produkcji w ramach programu Faire Trade. 

W ofercie również produkty firmy Starharma oraz wielu innych. Dodaj sobie i swoim bliskim witalności – korzystając z naszej szerokiej oferty!