Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

EUBIONA

Eubiona gwarantuje wysoką jakość produktów. Firma stawia na ekologię, składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych. Stosowane są wyłącznie wysokowartościowe substancje naturalne takie jak: cenne oleje naturalne, wartościowe ekstrakty z ziół i szlachetne wyciągi z kwiatów.

 

Produkty eubiona są regularnie kontrolowane i certyfikowane przez ECOCERT Biokosmetik: Kosmetyki naturalne i biologiczne tworzone zgodnie ze standardami Ecocert, certyfikowane przez Ecocert Greenlife.

 

Nie zawierają żadnych syntetycznych konserwantów, parabenów, środków zapachowych i barwników, silikonów, pochodnych oleju mineralnego, ropy naftowej,

 

Wiele produktów eubiona to produkty wegańskie. Wyjątkami są balsamy do ust w sztyfcie oraz krem do stóp (wosk pszczeli), spray do włosów hydro (szelak) i produkty z esencjami miodowo-ziołowymi (czysty, pozyskiwany naturalnie miód).

 

Produkty eubiona produkowane są bez emisji CO2.

W produktach eubiona stosowane są wyłącznie środki powierzchniowo czynne na bazie surowca odnawialnego – cukru, są one w ciągu 48h 100% biodegradowalne bez szkód dla środowiska, a ponad 98% nawet już w ciągu 24h.