Muumi Baby

( ilość produktów: 14 )

Muumi Baby to producent ekologicznych pieluch jednorazowych z Finlandii, który działa od niemal czterdziestu lat. Pomysłodawcą pieluszek Muumi, produktu bezpiecznego dla dziecka, był pewien ojciec, którego syn miał ogromne kłopoty ze skórą po używaniu dostępnych wówczas pieluszek. Człowiek ten pracował w fabryce celulozy i znając technologię jej wybielania zaczął poszukiwać sposobu na to, by stworzyć pieluszki, które nie będą powodować podrażnień delikatnej skóry jego dziecka. I tak właśnie powstały pieluchy Muumi, które są kolejnym dowodem na to, że potrzeba jest matką wynalazku.

Są one produkowane wyłącznie z naturalnej masy celulozowej wybielanej tlenem. Nie znajdziesz w nich żadnych substancji zawierających lateks, formaldehyd, ftalany czy wybielacze optyczne. Przy produkcji nie używa się również chloru. Dzięki takiej technologii produkcji pieluszki są niezwykle delikatne i nie powodują podrażnień nawet u dzieci, które mają ku temu skłonność. Wysoką jakość pieluszek Muumi potwierdza Nordic Eco Certyfikat oraz certyfikat Instytutu Alergii i Astmy w Helsinkach.

W ofercie Muumi Baby znajdziesz zarówno pieluszki jednorazowe dla najmłodszych, jak i pieluchomajtki dla tych nieco starszych. Pieluchy jednorazowe Muumi Baby są dostępne w 6 rozmiarach, od 2 do 24 kg. Natomiast pieluchomajtki występują w trzech wersjach, dla dzieci od 7 do 26 kg. Różnorodność rozmiarów sprawia, że pieluchy Muumi mogą towarzyszyć dziecku przez cały okres pieluchowania, a dzięki pieluchomajtkom łatwiej jest przejść przez proces pożegnania z pieluszką.

Wszystkie pieluchy Muumi są przygotowane w najmniejszych szczegółach. Mocne zapięcia, duża chłonność oraz gumki zapobiegają wydostaniu się zawartości na zewnątrz. Jednocześnie są one bardzo przewiewne, dzięki czemu ryzyko odparzeń jest ograniczone do minimum. Pieluszki Muumi naprawdę doskonale dbają o delikatną skórę dziecka. Ich używanie jest jednocześnie wyrazem dbałości o środowisko naturalne, bo wszystkie produkty i technologia produkcji jest oparta na ekologicznych zasadach.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel