Mamania

( ilość produktów: 19 )

MĄDRE KSIĄŻKI DLA MĄDRYCH RODZICÓW

Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia.

Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne wyzwanie. Wydawnictwo rozpowszechnia książki, skłaniające do refleksji, wspierające świadome rodzicielstwo i przy tym inspirujące, bo człowiek, nawet mały, nie działa zgodnie z "instrukcją obsługi".

 

O ZAŁOŻYCIELCE: 

Anna Zdrojewska-Żywiecka, kulturoznawczyni i absolwentka Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. W Instytucie Kultury Polskiej pracuje nad tematyką macierzyństwa. Prowadzi też zajęcia dla studentów kulturoznawstwa i dziennikarstwa. TowWspółautorka filmu dokumentalnego "Podziemne państwo kobiet", za który została razem z Claudią Snochowską-Gonzalez nominowana do tytułu Polka Roku 2009 przyznawanego przez "Wysokie Obcasy".

Prywatnie mama Bronki.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel