NappiMe

( ilość produktów: 1 )

Pieluszki NappiMe to w całości polskie pieluszki wielorazowe.

Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych pieluszek są wyprodukowane w Polsce.

Największym osiągnięciem jest Polska dzianina PUL czyli odpowiednio laminowany materiał, który oddycha ale nie przepuszcza wilgoci. Nasz PUL jest bardzo cienki i mięciutki, idealnie dopasowuje się, nie ugniata, nie przypomina „ceraty”. Mamy aktualnie 15 unikatowych wzorów zaprojektowanych specjalnie dla nas!

Mikropolar używany w naszych pieluszkach jest bardzo miękki. Jest również dosyć cienki.

Welurek syntetyczny jest cieniutki oraz bardzo trwały. Świetnie się dopiera.

To co wyróżnia pieluszki NappiMe to niepowtarzalny krój,który sprawia, że pieluszka jest bardzo zgrabna, ładnie leży zarówno na noworodku jak i dwulatku.

Pieluszki NappiMe są produkowane z najwyższej jakości materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty takie jak Öko-tex Standard 100

NappiMe to staranność wykończenia, praktyczność, atrakcyjność i unikatowy wygląd.

 

NappiMe- z miłością dla Twojego dziecka.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel